Bosch Aku rázový utahovák GDS 18V-1000, solo
Kód: 06019J8300
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoký výkon a svoboda akumulátoru díky akumulátorům ProCORE18V a bezuhlíkovému motoru
- Nejlepší výkon pro náročné nasazení s utahovacím momentem 1 000 Nm a uvolňovacím momentem až 1 600 Nm
- Vysoká všestrannost a ovladatelný výkon díky 3-rychlostním/momentovým nastavením
- Bosch Heavy Duty Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Držák nářadí s 1/2" vnějším čtyřhranem
- Nejlepší výsledky práce s přednastavenými otáčkami Nejlepší výsledky práce díky předvolbě otáček pro použití vyžadující rychlost v závislosti na materiálu
- LED osvětlení
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GDS 18V-1000 Professional: Podrobnější informace
Bosch GDS 18V-1000 Professional je výkonný rázový utahovák 1/2" s bezuhlíkovou technologií BITURBO Brushless. Akumulátorová svoboda a vynikající výkon jsou výsledkem vysoce výkonného bezuhlíkového motoru plně maximalizovaného pro akumulátory ProCORE18V. Nový rázový mechanismus navržený pro maximální točivý moment 1 000 Nm a maximální uvolňovací moment 1 600 Nm poskytuje nejlepší výkon při náročném nasazení. Tři nastavení umožňují vynikající ovládání rychlosti/točivého momentu a zaručují vysokou všestrannost.
Tento rázový utahovák je vynikající pro práce s kovem se strojními šrouby M10 až M24, jako např. stavební ocelové konstrukce, montáž kovových komponentů, instalace potrubí a údržba nákladních automobilů, jakož i montáž dřevěných konstrukcí. Nářadí je kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch Professional 18 V (Profesionální 18 V systém).
Objednací číslo Bosch
06019J8300
0 601 9J8 300
0.601.9J8.300
EAN
4059952564562
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové rázové uťahovače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952564562 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Upínání nástrojů: | 1/2" vnější čtyřhran |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky - 1. stupeň: | 0 – 800 min-1 |
| Voľnobežné otáčky - 2. stupeň: | 0 – 1.200 min-1 |
| Voľnobežné otáčky - 3. stupeň: | 0 – 1.750 min-1 |
| Krútiaci moment, max.: | 1000 Nm |
| Počet stupňov krútiaceho momentu: | 3 |
| Krútiaci moment - 1. stupeň: | 0 – 350 Nm |
| Krútiaci moment - 2. stupeň: | 0 – 700 Nm |
| Krútiaci moment - 3. stupeň: | 0 – 1.000 Nm |
| Trhací (uvoľňovací / záberový) moment, max.: | 1.600 Nm |
| Frekvencia príklepu - 1. stupeň: | 0 – 1.600 min-1 |
| Frekvencia príklepu - 2. stupeň: | 0 – 2.400 min-1 |
| Frekvencia príklepu - 3. stupeň: | 0 – 2.600 min-1 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 2,9 kg |
| Strojárenské skrutky, priemer: | M14 – M24 |
Školenia s Bosch Professional: 18V rázové uťahovače Heavy Duty
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
