Bosch Akumulátorový rázový utahovák GDS 18V-450 PC Professional, L-Boxx, 4 Ah ProCORE
Kód: 06019K4102
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2 Li-Ion akumulátory 4,0 Ah ProCORE, Rychlonabíječka, modul Bluetooth Low Energy GCY 42 Professional, Vložka do L-BOXX 1600A02DG5, Balení L-BOXX 136
Uživatelské výhody nářadí
- Dva předvolené režimy šroubů pro plynulé šroubování. Každý režim lze komfortně přizpůsobit a individualizovat v aplikaci Bosch Toolbox
- Vysoký utahovací moment 450 Nm a reziduální moment 800 Nm
- Všestranná tři nastavení rychlosti/krouticího momentu zaručují vyšší flexibilitu a lepší ovládání
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Individuální nastavení rychlosti
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí do dílny pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GDS 18V-450 PC Professional: Podrobnější informace
Snadnější práce s akumulátorovým rázovým utahovákem Bosch GDS 18V-450 PC Professional. Dva předvolené režimy v uživatelském rozhraní – režim šroub/matice do kovu (A) a režim šroub do dřeva (B) – zaručují plnou kontrolu a zabraňují odlomení hlav šroubů a ztrátě šroubů nebo matic při práci s kovem díky zpomalení nebo vypnutí rázového utahováku. Každý režim lze komfortně přizpůsobit specifické práci v aplikaci Bosch Toolbox. Utahovací moment 450 Nm a reziduální moment 800 Nm poskytují špičkový výkon. Vyšší flexibilita a lepší ovládání díky třem různým nastavením rychlosti/krouticího momentu.
Tento rázový utahovák je ideální do zámečnických/kovářských dílen, na průmyslovou montáž, tesařské práce a údržbu vozidel, kde se používají šrouby/matice průměrů M10 – M20. Nářadí je kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch Professional třídy 18 V (Profesionální 18 V systém). Nářadí je kompatibilní se systémem AMPShare – asociací akumulátorů více značek. Bosch GDS 18V-450 PC Professional se zajišťovacím kolíkem disponuje indikátorem stavu nářadí, LED světlem a sponou na opasek pro vyšší komfort.
Objednací číslo Bosch
06019K4102
0 601 9K4 102
0.601.9K4.102
EAN
4059952568133
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové rázové uťahovače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952568133 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Upínání nástrojů: | 1/2" vnější čtyřhran |
| Technológia akumulátora: | Li-Ion |
| Kapacita akumulátora: | 4,0 Ah |
| Voľnobežné otáčky - 1. stupeň: | 0 – 1.000 min-1 |
| Voľnobežné otáčky - 2. stupeň: | 0 – 1.500 min-1 |
| Voľnobežné otáčky - 3. stupeň: | 0 – 2.300 min-1 |
| Krútiaci moment, max.: | 450 Nm |
| Počet stupňov krútiaceho momentu: | 3 |
| Krútiaci moment - 1. stupeň: | 0 – 250 Nm |
| Krútiaci moment - 2. stupeň: | 0 – 330 Nm |
| Krútiaci moment - 3. stupeň: | 0 – 450 Nm |
| Trhací (uvoľňovací / záberový) moment, max.: | 800 Nm |
| Frekvencia príklepu - 1. stupeň: | 0 – 1.900 min-1 |
| Frekvencia príklepu - 2. stupeň: | 0 – 2.500 min-1 |
| Frekvencia príklepu - 3. stupeň: | 0 – 3.300 min-1 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,6 kg |
| Strojárenské skrutky, priemer: | M10 – M20 |
| Dĺžka: | 169 mm |
| Šírka: | 77 mm |
| Výška: | 214 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
