Bosch Akumulátorový rázový utahovák GDS 18V-1600 HC, solo
Kód: 06019M1000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky, Spona na žebřík 1600A023G7, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Maximalizovaný výkon a svoboda akumulátorového napájení díky technologii bezkartáčového motoru BITURBO Brushless a akumulátorům ProCORE18V
- Výjimečně výkonný rázový utahovák s utahovacím momentem 1 600 Nm a zbytkovým momentem 2 200 Nm
- Režim Auto Bolt Release (ABR) zaručuje komfortní manipulaci díky tomu, že předchází ztrátě nebo vypadnutí šroubů nebo matic do kovu
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Čtyřhran pro nasazení nástavce, držák nástavců, externí čtyřhran
- Vyšší produktivita práce díky nastavitelným režimům
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GDS 18V-1600 HC Professional: Podrobnější informace
GDS 18V-1600 HC Professional je mimořádně výkonný rázový utahovák 3/4" s bezkartáčovou technologií BITURBO Brushless pro nejnáročnější nasazení. Vestavěný bezkartáčový motor kombinuje výkon elektrického nářadí a svobodu akumulátorového napájení, je plně optimalizován pro akumulátory ProCORE18V a poskytuje vysoký utahovací moment 1 600 Nm a zbytkový moment 2 200 Nm. Díky nastavitelnému režimu Auto Bolt Release (ABR) se můžete vyhnout ztrátě nebo vypadnutí matic nebo šroubů do kovu při povolování a užívat si komfortní manipulaci. Mimořádně všestranné ovládání výkonu díky třem nastavením rychlosti/utahovacího momentu, které umožňují přizpůsobení příslušné práci. Všechna nastavení nářadí lze komfortně nastavit a přizpůsobit v aplikaci Bosch BeConnected/PRO 360. Mimořádně silné nářadí GDS 18V-1600 HC Professional je vhodné pro všechny druhy použití při práci se šrouby do kovu M16 až M33, jako např. montáž ocelových konstrukcí, instalace potrubí a údržba průmyslových a stavebních strojů. Tento rázový utahovák je ideální všude tam, kde je vyžadován maximální výkon pro povolení zrezivělých a natřených šroubů a matic. Toto nářadí je kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami v rámci akumulátorové aliance AMPShare včetně všech akumulátorů a nabíječek Profesionálního 18 V systému Bosch. Pro maximální výkon doporučujeme akumulátory ProCORE18V ≥ 5,5 Ah.
Objednací číslo Bosch
06019M1000
0 601 9M1 000
0.601.9M1.000
EAN
4053423246339
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové rázové uťahovače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423246339 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Bosch BITURBO: | ano |
| Bosch Heavy Duty: | ano |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Upínání nástrojů: | 3/4" vnější čtyřhran |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky - 1. stupeň: | 0 – 800 min-1 |
| Voľnobežné otáčky - 2. stupeň: | 0 – 1.300 min-1 |
| Voľnobežné otáčky - 3. stupeň: | 0 – 1.750 min-1 |
| Krútiaci moment, max.: | 1.600 Nm |
| Počet stupňov krútiaceho momentu: | 3 |
| Krútiaci moment - 1. stupeň: | 0 – 600 Nm |
| Krútiaci moment - 2. stupeň: | 0 – 1.100 Nm |
| Krútiaci moment - 3. stupeň: | 0 – 1.600 Nm |
| Trhací (uvoľňovací / záberový) moment, max.: | 2.200 Nm |
| Frekvencia príklepu - 1. stupeň: | 0 – 1.550 min-1 |
| Frekvencia príklepu - 2. stupeň: | 0 – 2.200 min-1 |
| Frekvencia príklepu - 3. stupeň: | 0 – 2.350 min-1 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 3,2 kg |
| Strojárenské skrutky, priemer: | M16 – M33 |
| Dĺžka: | 226 mm |
| Šírka: | 86 mm |
| Výška: | 242 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
