Bosch Úhlová bruska GWS 1400
Kód: 0601824804
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
GWS 1400 Professional, Upínací příruba 2605703014, Upínací matice 1603345043, Ochranný kryt 1605510365, Přídavná rukojeť 2602025067, Klíč pro upínání pomocí dvou čelních otvorů (kolíkový klíč) 1607950052, Balení karton
Výhody pro uživatele nářadí
- Optimalizované chlazení motoru – pro vysokou zatížitelnost
- Ochranný kryt zajištěný proti otočení – bezpečný i při prasknutí kotouče
- Konstantní elektronika – udržuje konstantní rychlost, dokonce i při zatížení
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Funkce plynulého spouštění – při startu se dočasně sníží zatížení a kroutící moment motoru
- Zabraňuje samovolnému restartu nářadí po výpadku elektrického napájení. Jen díky nové, vědomé aktivaci bude toto nářadí připraveno k používání
- Nejlepší výsledky práce s konstantními otáčkami díky elektronické regulaci otáček – i při zatížení
- Motor Champion
- Přímé chlazení
- Aretační vypínač
- Ochranný kryt s pojistkou proti protočení
- Ochrana proti opětovnému spuštění
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GWS 1400 Professional: Podrobnější informace
Elektrická úhlová bruska Bosch GWS 1400 Professional poskytuje výkon pro náročné broušení a všestrannost pro běžné používání v kategorii 1 400 W. Konstantní elektronika udržuje trvalou rychlost i při zatížení. Díky motoru s optimalizovaným chlazením tato malá úhlová bruska zvládne vysoké zatížení. Funkce plynulého spouštění poskytuje vyšší ochranu uživatele ve fázi rozběhu brusky. Toto nářadí je určeno k řezání a broušení kovu, dlaždic a cihel. Je kompatibilní s nástavci pro odsávání prachu GDE 125 EA-T Professional a GDE 115/125 FC-T Professional. GWS 1400 Professional je rovněž vybavena přímým chlazením motoru, ochranným krytem a ochranou proti opětovnému spuštění.
Objednací číslo Bosch
0601824804
0 601 824 804
0.601.824.804
EAN
3165140876285
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140876285 |
| Balení: | karton |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Předvolba otáček: | ne |
| Upínání: | závit M 14 |
| Menovitý príkon: | 1.400 W |
| Voľnobežné otáčky: | 11.000 min-1 |
| Výkon: | 820 W |
| Závit brúsneho vretena: | M 14 |
| Gumený brúsny tanier, priemer: | 125 mm |
| Miskovitá kefa, priemer: | 75 mm |
| Dĺžka: | 298 mm |
| Výška: | 102 mm |
| Hmotnosť: | 2,2 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
