Bosch Liniový laser GLL 2-10, karton
Kód: 0601063L00
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
3x 1,5V LR6 (AA), Ochranné pouzdro, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Kompaktní a všestranný pro všechny nivelační práce na krátké vzdálenosti
- Horizontální a vertikální laserové linie
- Robustní s IP 54
- Flexibilní použití s otočným multifunkčním držákem RM 1 Professional (není součástí dodávky) pro vyrovnání laserových linií a všestranné možnosti upevnění
- Aretační mechanismus kyvadla pro bezpečný transport
- Jednoduché ovládání jednou rukou a intuitivním uživatelským rozhraním
- Závit stativu 1/4" a 5/8"
- Horizontální a vertikální samonivelace do ± 4°
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GLL 2-10 Professional: Podrobnější informace
Kompaktní přístroj Bosch GLL 2-10 Professional usnadňuje nivelační práce v interiéru. Díky jedné horizontální a jedné vertikální laserové linii je ideální pro práci na krátké vzdálenosti. Tento kompaktní liniový laser umožňuje výbornou, intuitivní manipulaci, protože je vybaven pouze jediným přepínačem a dvěma přehlednými tlačítky. GLL 2-10 Professional je odolný díky ochraně před prachem a stříkající vodou na úrovni IP54. Je vhodný pro různé interiérové práce, jako např. montáž závěsných stropů, montáž polic, dveří a zásuvek; instalaci kanalizačních potrubí a pokládání dlažby. GLL 2-10 Professional poskytuje pracovní dosah až 10 metrů a samonivelaci až ±4° za méně než 4 sekundy. Při vypnutí přístroje se kyvadlo uzamkne, aby bylo zajištěno během přepravy. Je ideální pro používání s volitelným držákem RM 1 Professional, který lze jednoduše připojit použitím zásuvného mechanismu.
Objednávací číslo Bosch
0601063L00
0 601 063 L00
0.601.063.L00
EAN
3165140850247
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měřicí lasery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140850247 |
| Balení: | karton |
| Levelling PRO Deal: | ano |
| Laserová dióda: | 630 – 650 nm, < 1mW |
| Skladovacia teplota: | -20 – 70 °C |
| Trieda lasera: | 2 |
| Pracovný dosah: | 10 m |
| Presnosť nivelácie: | ± 0,3 mm/m* (* plus odchýlka závislá od použitia) |
| Pracovná oblasť laserových krížov: | 10 m |
| Rozsah samonivelácie: | ± 4° |
| Čas merania: | 4 s |
| Ochrana proti prachu a striekajúcej vode: | IP 54 |
| Napájanie: | 3 x 1,5-V-LR6 (AA) |
| Čas prevádzky, max.: | 17 h v režime premietania čiar |
| Statívový závit: | 1/4", 5/8" |
| Hmotnosť, cca: | 0,49 kg |
| Farba laserovej línie: | červená |
| Projekcia: | 2 línie |
Krížový laser Bosch GLL 2-10 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
