Bosch Líniový laser GLL 12V-100-33 CG + LB 10, karton, baterie AA
Kód: 0601065400
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
4× baterie 1,5 V LR6 (AA), Adaptér na alkalické baterie AA1 1608M00C1B, Univerzální držák LB 10 Professional, Laserová cílová destička, Taška, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Odolná konstrukce s pogumovaným krytem a ochranou na úrovni IP65 zaručuje spolehlivost v náročných pracovních podmínkách
- Bezkontaktní ovládání 3 laserových linií v rozsahu 360° prostřednictvím aplikace Levelling Remote pro přesnější a časově efektivnější práci
- Užívejte si nepřerušovanou práci díky flexibilitě změny mezi lithium-iontovým akumulátorem 12 V a alkalickými bateriemi, což eliminuje prostoje způsobené vybitím akumulátoru
- 3 laserové linie v rozsahu 360°
- Dvojitý zdroj energie
- Prachotěsnost a ochrana proti stříkající vodě na úrovni IP65
- Držák LB 10 s velmi silnými magnety
- Pracovní dosah (poloměr) s přijímačem až 100 m
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GLL 12V-100-33 CG Professional: Podrobnější informace
GLL 12V-100-33 CG Professional je odolný liniový laser, který nabízí snadné a intuitivní ovládání. Je navržen tak, aby odolal náročným podmínkám na staveništi díky pogumovanému krytu, laserovým průzorům a ochraně proti prachu a vodě na úrovni IP65. Aplikace Levelling Remote umožňuje dálkové ovládání 3 laserových linií v rozsahu 360°, díky čemuž je práce přesnější a časově efektivnější. Dvojitý zdroj napájení nabízí flexibilitu změny mezi lithium-iontovým akumulátorem 12 V a alkalickými bateriemi jako záložním zdrojem napájení.
Užívejte si snadné ovládání GLL 12V-100-33 CG díky nové konstrukci klávesnice umožňující přehlednější výběr laserové linie a velký, komfortní indikátor akumulátoru/baterie. Liniový laser je vynikajícím přístrojem pro zarovnávání stěn a příček, instalaci dlaždic a podlah a konstrukci schodišť.
Nabízí 3 linie v rozsahu 360° pro současné horizontální a vertikální vyrovnávání a umožňuje snadné uspořádání velkých prostorů jen s jedním přístrojem. GLL 12V-100-33 CG je ihned po zapnutí vždy aktivován v režimu laserového přijímače. S volitelným laserovým přijímačem LR 7 Professional lze prodloužit pracovní dosah až na 100 metrů (poloměr). Jasné zelené laserové linie nabízejí až čtyřnásobně lepší viditelnost než červené linie, což zaručuje přesnost při každé práci.
Objednávací číslo Bosch
0601065400
0 601 065 400
0.601.065.400
EAN
4053423303285
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měřicí lasery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423303285 |
| Balení: | karton |
| Levelling PRO Deal: | ano |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Farba laserovej línie: | zelená |
| Laserová dióda: | 500 – 540 nm, < 10 mW |
| Pracovná teplota: | -10 – 40 °C |
| Skladovacia teplota: | -20 – 70 °C |
| Trieda lasera: | 2 |
| Pracovný dosah: | Polomer do 30 m |
| Dosah s prijímačom: | Polomer do 100 m |
| Presnosť nivelácie: | ±0,3 mm/m |
| Rozsah samonivelácie: | ± 4° |
| Čas merania: | 4 s |
| Ochrana proti prachu a striekajúcej vode: | IP65 (okrem akumulátora alebo akumulátorového adaptéra) |
| Napájanie: | 12 V lítium-iónový akumulátor, 4 batérie LR6, 1,5 V (AA) |
| Čas prevádzky, max.: | 6 h (Li-Ion) a 4 h (4× AA) v režime 3 línií |
| Statívový závit: | 1/4", 5/8" |
| Hmotnosť, cca: | 0,96 kg |
| Projekcia: | 3 x 360° línia |
| Kompatibilné laserové prijímače: | LR 7 |
| Pracovná oblasť, hodnota: | 30 m |
| Pracovná oblasť s prijímačom, hodnota: | 100 m |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
