Bosch Křížový laser GCL 12V-50-22 CG + RM 20 + BT 150, karton, baterie AA
Kód: 0601066S01
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
4× baterie 1,5 V LR6 (AA), Adaptér pro alkalické baterie AA1 1608M00C1B, Otočný držák RM 20 Professional 1600A031YN, Laserová cílová destička, Taška, Stavební stativ BT 150 Professional 0601096B00, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Spolehlivost díky ochraně proti prachu a vodě na úrovni IP65 a odolnému gumovému krytu
- Šetřete čas a zvyšte přesnost díky aplikaci Levelling Remote pro ovládání linií bez přímého kontaktu s přístrojem
- Žádné prostoje díky dvojitému zdroji napájení a možnosti napájení lithium-iontovým akumulátorem 12 V a alkalickými bateriemi typu AA
- Dvě linie, horní a spodní bod
- Dvojitý zdroj energie
- Prachotěsnost a ochrana proti stříkající vodě na úrovni IP65
- Otočný držák RM 20 s velmi silnými magnety
- Pracovní dosah s přijímačem až 50 m
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch 12V-50-22 CG Professional: Podrobnější informace
GCL 12V-50-22 CG Professional je spolehlivý partner pro přesnou práci. Díky odolnému gumovému krytu a ochraně na úrovni IP65 je přístroj navržen tak, aby odolal prachu a vodě, abyste se mohli soustředit na práci. Aplikace Levelling Remote pro dálkové ovládání laserových linií a bodů zaručuje méně času při nastavování a více času na práci. Kromě toho můžete díky dvojitému zdroji napájení měnit mezi lithium-iontovým akumulátorem 12 V a záložním napájením alkalickými bateriemi typu AA, což zaručuje práci bez výpadků kvůli vybitému akumulátoru a plynulou práci.
GCL 12V-50-22 CG je navržen pro snadné a intuitivní ovládání, vybavený ovládáním režimů jediným tlačítkem, indikátorem akumulátoru/baterie a laserovým průzorem ve tvaru U pro širší záběr horizontální linie. Je to ideální přístroj pro profesionály, kteří potřebují přesné vyrovnávání. Díky GCL 12V-50-22 CG Professional bude práce jednodušší a účinnější, ať už vyrovnáváte zásuvky, instalujete sádrokartonové konstrukce nebo stropní svítidla, protože můžete snadno přenášet body z podlahy na strop.
GCL 12V-50-22 CG je ihned po zapnutí vždy aktivován v režimu laserového přijímače. S volitelným laserovým přijímačem LR 7 Professional můžete prodloužit pracovní dosah až na 50 metrů. Zelené laserové linie a body nabízejí až čtyřnásobně lepší viditelnost než červené linie a zaručují vždy přesnou práci. Přesné a snadné nastavení laserových linií kolem bodů svislice díky držáku RM 20 Professional.
Objednací číslo Bosch
0601066S01
0 601 066 S01
0.601.066.S01
EAN
4053423303353
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měřicí lasery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423303353 |
| Balení: | karton |
| Levelling PRO Deal: | ano |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Farba laserovej línie: | zelená |
| Laserová dióda: | Línia: 500 – 540 nm, < 10 mW, Bod: 500 – 540 nm, < 1 mW |
| Pracovná teplota: | -10 – 45 °C |
| Skladovacia teplota: | -20 – 70 °C |
| Trieda lasera: | 2 |
| Pracovný dosah: | až do 25 m |
| Dosah s prijímačom: | až do 50 m |
| Presnosť nivelácie: | ± 0,3 mm/m* (* plus odchýlka závislá od použitia) |
| Pracovná oblasť laserových bodov, max.: | 10 m (hore), 10 m (dole) |
| Rozsah samonivelácie: | ± 4° |
| Čas merania: | 4 s |
| Ochrana proti prachu a striekajúcej vode: | IP65 (okrem akumulátora alebo akumulátorového adaptéra) |
| Napájanie: | 12 V lítium-iónový akumulátor, 4 batérie LR6, 1,5 V (AA) |
| Čas prevádzky, max.: | 8 h (Li-Ion) a 4 h (4× AA) v krížovom a bodovom režime |
| Statívový závit: | 1/4" |
| Hmotnosť, cca: | 0,59 kg |
| Farba kolmíc: | zelená |
| Projekcia: | 2 línie/2 body |
| Presnosť bodu kolmice*: | ± 0,7 mm/m* (* plus odchýlka závislá od použitia) |
| Kompatibilné laserové prijímače: | LR 7 |
| Pracovná oblasť, hodnota: | 25 m |
| Pracovná oblasť s prijímačom, hodnota: | 50 m |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
