Bosch Aku rázový utahovák GDS 18V-1050 H, L-Boxx, 8 Ah ProCORE
Kód: 06019J8502
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2 Li-Ion akumulátory 8,0 Ah ProCORE, Rýchlonabíjačka, 1/1 vložka do L-BOXX, náradie a nabíjačka, Balenie L-BOXX 136
Používateľské výhody náradia
- Vysoký výkon: Extrémny výkon, ktorý môžete využiť pri náročných aplikáciách
- Uťahovací moment až 1050 Nm a trhací (uvoľňovací) moment 1700 Nm
- Upínanie nástroja 3/4" s trecím krúžkom s priechodným otvorom
- BITURBO Brushless: Vysoko výkonný bezuhlíkový motor
- Plne optimalizované pre akumulátory ProCORE 18V
- Silný, ale kompaktný: Dĺžka 221 mm pre úzke priestory
- Hmotnosť iba 2,9 kg (bez akumulátora)
- Spona na zavesenie: Možnosť umiestnenia stroja na rebrík, tyče alebo lešenie
- Riadený výkon: Tri nastavenia rýchlosti poskytujú vynikajúcu kontrolu nad výstupnou rýchlosťou/krútiacim momentom pre vysokú všestrannosť
- Indikátor stavu náradia
- Osvetlenie LED
modré profesionálne náradie Bosch Professional - náradie pre profesionálov
Práca s náradím
Bosch GDS 18V-1050 H Professional: Podrobnejšie informácie
Bosch GDS 18V-1050 H Professional je vynikajúci 3/4 "rázový uťahovák s bezuhlíkovým motorom pre najrôznejšie oblasti použitia. Jeho bezuhlíková technológia BITURBO kombinuje káblový výkon s voľnosťou práce bez kábla plne maximalizovanou pre akumulátory ProCORE 18V. Nový rázový mechanizmus zaisťuje krútiaci moment 1 050 Nm a uvoľňovací moment 1 700 Nm pre obzvlášť náročné pracovné prostredie. Vysoká všestrannosť v riadení výkonu je zaistená nastavením 3 rýchlostí / krútiaceho momentu, ktorý umožňuje prispôsobenie príslušným pracovným požiadavkám. Hlavnými oblasťami uplatnenia Bosch GDS 18V-1050 H Professional je kovovýroba (M10–M24), ako napr. montáž oceľových konštrukcií, zámočníctvo, inštalácia potrubí, údržba nákladných vozidiel a montáž drevených konštrukcií. Náradie je kompatibilné so všetkými akumulátormi a nabíjačkami Bosch Professional 18 V (Profesionálny 18 V systém).
Objednávacie číslo Bosch
06019J8502
0 601 9J8 502
0.601.9J8.502
EAN
4059952564678
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové rázové uťahovače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952564678 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Upínání nástrojů: | 3/4" vnější čtyřhran |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Kapacita akumulátora: | 8,0 Ah |
| Voľnobežné otáčky - 1. stupeň: | 0 – 800 min-1 |
| Voľnobežné otáčky - 2. stupeň: | 0 – 1.200 min-1 |
| Voľnobežné otáčky - 3. stupeň: | 0 – 1.750 min-1 |
| Krútiaci moment, max.: | 1.050 Nm |
| Počet stupňov krútiaceho momentu: | 3 |
| Krútiaci moment - 1. stupeň: | 0 – 350 Nm |
| Krútiaci moment - 2. stupeň: | 0 – 750 Nm |
| Krútiaci moment - 3. stupeň: | 0 – 1.050 Nm |
| Trhací (uvoľňovací / záberový) moment, max.: | 1.700 Nm |
| Frekvencia príklepu - 1. stupeň: | 0 – 1.600 min-1 |
| Frekvencia príklepu - 2. stupeň: | 0 – 2.400 min-1 |
| Frekvencia príklepu - 3. stupeň: | 0 – 2.600 min-1 |
| Hmotnosť s akumulátorom: | 2,9 kg |
| Čas nabíjania (80 %/100 %) pre 5,0 Ah, cca.: | 60/70 min |
| Čas nabíjania (80 %/100 %) pre 8.0 Ah, cca.: | 68/79 min |
| Strojárenské skrutky, priemer: | M10 – M24 |
Bosch Professional: Rázový uťahovák alebo skrutkovač?
GDS 18V-1050 H: Rázový uťahovač z radu Heavy Duty
Obrábanie kovov s Bosch Professional
Školenia s Bosch Professional: 18V rázové uťahovače Heavy Duty
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
