Bosch Akumulátorový rázový utahovák GDX 18V-285-LI, karton, solo
Kód: 06019N2120
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, spona na opasek 1619PS0752, Balení karton
Výhody nářadí pro uživatele
- Praktické nářadí šetřící čas díky 2v1 držáku nástrojů GDX pro šroubování do dřeva a kovu
- Výkonné šroubovací nářadí s utahovacím momentem 285 Nm umožňuje snadné šroubování do kovu
- 2stupňový volič, vysoká rychlost pro produktivitu, střední rychlost pro citlivé práce
- Komfortní nářadí pro dlouhodobé používání díky ergonomické, štíhlé rukojeti s měkkým úchopem
- Delší životnost motoru: delší doba provozu, vyšší výkon díky bezkartáčovému motoru
- S napětím 18V – široké využití akumulátorů v třídě Bosch 18V Professional
- 2v1 držák bitů – pro ještě více aplikací kombinující 1/2" čtyřhran a 1/4" šestihran
- Nejlepší výsledky práce díky předvolbě otáček pro použití vyžadující rychlost v závislosti na materiálu
- Utahovací moment 285 Nm
modré profesionální nářadí Bosch Professional – nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GDX 18V-285 Professional: Podrobnější informace
Přeprava a přenášení množství nářadí bývá náročné, ať už pracujete venku nebo uvnitř. GDX 18V-285 typu 2 v 1 zjednodušuje práci, protože na šroubování do dřeva a kovu stačí jediné nářadí. Toto výkonné nářadí poskytuje točivý moment 285 Nm a zvládne šroubování až do průměru M18. 2 nastavení rychlosti umožňují zvolit si rychlost a utahovací moment nejlépe odpovídající práci.
Rázový šroubovák GDX 18V-285 typu 2 v 1 optimalizuje výkon pro šroubování šroubů do kovu M8, M10 a M12 díky výkonnému utahovacímu momentu a voliči rychlosti. Toto nářadí lze používat také pro šroubování samovrtných šroubů průměru 4,2 mm a 4,8 mm do plechu, šroubů průměru 4 mm, 5 mm, 8 mm do dřeva, jakož i šroubů do dřeva M6, M8 a M10 s hranatou hlavou.
Objednávací číslo Bosch
06019N2120
0 601 9N2 120
0.601.9N2.120
EAN
4053423303384
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové rázové uťahovače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423303384 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Upínání nástrojů: | 1/4" vnitřní šestihran, 1/2" vnější čtyřhran |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Max. uťahovací moment: | 285 Nm |
| Max. záberový, uvoľňovací moment: | 500 Nm |
| Rozsah nastavenia krútiaceho momentu, min./max., 1. úroveň: | 0/200 Nm |
| Rozsah nastavenia krútiaceho momentu, min./max., 2. úroveň: | 0/285 Nm |
| Počet stupňov krútiaceho momentu: | 2 |
| Frekvencia impulzu 1. stupeň: | 0-3.000 min-1 |
| Frekvencia impulzu 2. stupeň: | 0-3.600 min-1 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,1 kg |
| Voľnobežné otáčky (1. stupeň): | 0-2.000 ot/min |
| Voľnobežné otáčky (2. stupeň): | 0-2.800 ot/min |
Rad GDX: Inovatívny rázový uťahovač a skrutkovač v jednom
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
