Bosch Akumulátorový rázový utahovák GDR 18V-215, kufr, 2x aku 2 Ah
Kód: 06019N2022
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2 Li-Ion akumulátory 2,0 Ah, Rychlonabíječka, Spona na opasek 1619PS0610, Balení kufr na přenášení
Uživatelské výhody nářadí
- Díky rychlosti 3 300 ot/min a utahovacímu momentu 215 Nm je to rychlé a účinné nářadí i na dlouhé šrouby a šroubování do tvrdého dřeva
- Snadná manipulace ve stísněných prostorech díky akumulátorové kompaktní konstrukci
- Vynikající finální kvalita práce díky dvěma režimům automatického šroubování s funkcemi automatického vypnutí a automatického zpomalení
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezkartáčovému motoru
- Utahovací moment 215 Nm
- Nejlepší výsledky práce s přednastavenými otáčkami, nejlepší výsledky práce díky předvolbě otáček pro použití vyžadující rychlost v závislosti na materiálu
- Nářadí se automaticky vypne nebo automaticky zpomalí, když se začnou rázy
- Otáčky za minutu: 0 – 3300 min-1
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GDR 18V-215 Professional: Podrobnější informace
Pokud při práci musíte každodenně šroubovat velké množství šroubů, potřebujete nářadí, které zvládne tuto práci rychle a přesně. GDR 18V-125 Professional je nářadí, které zvládne šroubování šroubů do dřeva nebo kovu rychlostí 3 300 ot/min. A s krouticím momentem 215 Nm snadno zvládne šroubování do tvrdého dřeva. Díky své kompaktní konstrukci je ideálním nářadím do těžko přístupných prostor. A výsledek vaší práce bude samozřejmě perfektní. Toto nářadí nabízí 2 režimy automatického šroubování šroubů do kovu a dřeva a délku hlavy jen 121 mm (nebo 126 mm, a to v závislosti na vybraném modelu). Také se dokáže automaticky zastavit nebo zpomalit při dosažení povrchu materiálu, takže dosáhnete výborné výsledné kvality. Navíc je to všestranné a praktické nářadí díky duálnímu držáku nástroje, který je kompatibilní se šroubovacími hroty typu NZ a MZ (týká se jen některých modelů).
GDR 18V-215 Professional je ideální nářadí do materiálů na bázi dřeva a kovu. Pokud pracujete se dřevem, snadno zašroubuje do dřevěných rámových konstrukcí šrouby délky 50 mm a dlouhé šrouby 80 – 140 mm. Je to také vynikající nářadí pro práci s kovem – umožňuje šroubování samovrtných šroubů do plechu tloušťky 3 mm, strojírenských šroubů M8 do kovových bloků s vyřezaným závitem, samovrtných šroubů do plechu tenčího než 3 mm. Také umožňuje utahování a povolování matic rozměru méně než M10.
Objednací číslo Bosch
06019N2022
0 601 9N2 022
0.601.9N2.022
EAN
4053423319538
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové rázové uťahovače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423319538 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Upínání nástrojů: | 1/4" vnitřní šestihran |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Max. krútiaci moment: | 215 Nm |
| Voľnobežné otáčky: | 0-2.100 ot/min |
| Hmotnosť s akumulátorom: | 1,37 kg |
| Voľnobežné otáčky (1. stupeň): | 0-2.100 ot/min |
| Voľnobežné otáčky (2. stupeň): | 0-3.300 ot/min |
| Počet stupňov krútiaceho momentu: | 2 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1 kg |
| Frekvencia príklepu: | 0-3.800 min-1 |
| Frekvencia príklepu (1. stupeň): | 0-3.000 min-1 |
| Frekvencia príklepu (2. stupeň): | 0-3.800 min-1 |
| BITURBO: | Nie |
Obrábanie kovov s Bosch Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
