Bosch Akumulátorový rázový utahovák GDR 12V-105, solo
Kód: 06019A6901
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- S nejkratší konstrukční délkou ve třídě 12 V s délkou 137 mm – pro optimální manipulaci především při šroubování nad hlavou a na úzkých místech
- Vysoký krouticí moment 105 Nm pro 80 % všech běžných aplikací akumulátorového rázového utahováku v kovu a betonu
- Vysoké otáčky (2 600 ot/min) pro rychlý postup práce
- Jedinečná, lithium-iontová technologie Bosch Premium pro delší životnost a nepřekonatelný výkon akumulátoru
- Elektronická ochrana článků (Bosch Electronic Cell Protection – ECP): chrání akumulátor před přetížením, přehřátím a nadměrným vybitím
- Integrované osvětlení LED pro osvětlení pracovní oblasti i na tmavých místech
- Pravý/levý chod
- Elektronika
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GDR 12V-105 Professional: Podrobnější informace
Bosch GDR 12V-105 Professional je nejkompaktnější akumulátorový rázový utahovák ve 12voltové třídě. Kompaktní design umožňuje nepřetržitou práci bez námahy na těžko dostupných místech a nad hlavou. Motor také nabízí silný krouticí moment 105 Nm, díky čemuž je elektrické nářadí vhodné pro většinu běžných aplikací akumulátorových rázových utahováků. Nářadí nabízí vysoké otáčky až 2 600 otáček za minutu pro rychlý postup práce. Toto elektrické nářadí je určeno pro práci se šrouby o průměru M 4 až M 12. Je kompatibilní se všemi 12voltovými bateriemi a nabíječkami Bosch Professional (Professional 12V System). GDR 12V-105 Professional má také lithium-iontovou baterii.
Objednací číslo Bosch
06019A6901
0 601 9A6 901
0.601.9A6.901
EAN
3165140547956
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové rázové uťahovače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140547956 |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Upínání nástrojů: | 1/4" vnitřní šestihran |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 0 – 2.600 min-1 |
| Krútiaci moment, max. (tuhý skrutkový spoj): | 105 Nm |
| Frekvencia rázu: | 0 – 3.100 min-1 |
| Hmotnosť s akumulátorom: | 1,0 kg |
| Strojárenské skrutky, priemer: | M4 – M12 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
