Bosch Akumulátorový rázový utahovák GDX 18V-200, solo
Kód: 06019J2204
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Jen 1 stupeň
- Rázový šroubovák a rázový utahovák v jednom nářadí: jedinečný držák nástavců 2 v 1 s vnitřním šestihranem 1/4" a čtyřhranem 1/2"
- Vysoký utahovací moment a extrémně krátká hlava pro náročné použití i na těžko dostupných místech
- Bezuhlíkový motor a funkce elektronické ochrany motoru Electronic Motor Protection (EMP) zaručují vysoký výkon, delší výdrž a delší životnost nářadí
- Integrované LED osvětlení s funkcí dosvitu pro osvětlení pracovní oblasti i na tmavých místech
- Pravoběžný/levoběžný chod pro vkládání a vyjímání šroubů
- Držák bitů typu 2 v 1 – pro ještě více aplikací kombinující čtyřhranné 1/2" a šestihranné 1/4" uchycení
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GDX 18V-200 Professional: Podrobnější informace
Kompaktní a výkonné nářadí Bosch GDX 18V-200 Professional je kombinací rázového šroubováku a utahováku. Jedinečný držák nástavců 2 v 1 je vybaven vnitřním šestihranem 1/4’’ a čtyřhranem 1/2’’, díky čemuž je toto nářadí připraveno na šroubování i utahování. Toto nářadí s více rozhraními eliminuje potřebu samostatného rázového šroubováku a rázového utahováku. Díky vysokému utahovacímu momentu a extrémně krátké hlavě je toto nářadí vynikající volbou pro náročné použití i na těžko dostupných místech. Bezuhlíkový motor a funkce elektronické ochrany motoru Electronic Motor Protection (EMP) zaručují vysoký výkon, delší výdrž a delší životnost nářadí. GDX 18V-200 je vynikající nářadí Bosch při práci se dřevem, kovem a ocelí. Nářadí je kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch Professional 18 V (Profesionální 18 V systém).
Objednací číslo Bosch
06019J2204
0 601 9J2 204
0.601.9J2.204
EAN
4059952596686
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové rázové uťahovače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952596686 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Upínání nástrojů: | 1/4" vnitřní šestihran, 1/2" vnější čtyřhran |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 0 – 3.400 min-1 |
| Krútiaci moment, max.: | 200 Nm |
| Trhací (uvoľňovací / záberový) moment, max.: | 350 Nm |
| Frekvencia rázov: | 0 – 4.200 min-1 |
| Dĺžka hlavy: | 147 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,2 kg |
| Skrutky, priemer: | M6 – M16 |
Rad GDX: Inovatívny rázový uťahovač a skrutkovač v jednom
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
