Bosch Akumulátorová teleskopická prořezávací pila GKE 18V-25 TP Professional, solo
Kód: 06008D6000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Popruh na rameno F016L79751, Kombinované nářadí 1617S020ST, Pouzdro 25 cm F016L79714, Řetěz F016800661, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Snadné řezání vysokých stromů díky teleskopické tyči s délkou 2,9 m
- Vysoký výkon s bezkartáčovým motorem a nastavením variabilní rychlosti
- Snadná údržba díky robustnímu systému napínání řetězu s magnetickou maticí
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezkartáčovému motoru
- Systém napínání řetězu s magnetickou klecovou maticí
- Vysoce kvalitní řetěz Oregon
modré profesionální zahradní nářadí Bosch Professional - zahradní nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GKE 18V-25 TP Professional: Podrobnější informace
Pokud hledáte výkonné nářadí, které účinně prořezává vysoké živé ploty a stromy bez problémů s benzínem a výpary, určitě sáhněte po teleskopickém řetězovém prořezávači větví Bosch GKE 18V-25 TP Professional. S tímto nářadím díky teleskopické tyči s délkou až 2,9 m dosáhnete i na nejvyšší větve bez žebříku. Díky výkonnému bezkartáčovému 18 V motoru a variabilní regulaci otáček prořezávač přesně a snadno prořezává i houževnaté větve. Díky robustní konstrukci nářadí a systému napínání řetězu s magnetickou klecovou maticí bude údržba navíc méně častá a jednoduchá.
Teleskopický řetězový prořezávač větví Bosch GKE 18V-25 TP Professional je ideálním nářadím pro prořezávání silnějších větví ve větších výškách. Kompatibilní s Profesionálním 18 V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare. Teleskopický řetězový prořezávač větví Bosch GKE 18V-25 TP Professional poskytne bezproblémové spuštění, nízkou frekvenci údržby a dlouhou životnost. Na jedno nabití akumulátoru 18V 5.5Ah ProCORE zvládne až 130 řezů a má nízkou hlučnost 97 dBa. Disponuje vysoce kvalitním řetězem Oregon s roztečí zubů 0,325 a 25 cm teleskopickou tyčí pro přesné výsledky prořezávání. Hák na větve umístěný v přední části nářadí umožní snadno vyčistit užší místa. Nevznikají žádné výfukové plyny a nářadí se pro snadnou přepravu dá rozdělit na dvě části.
Objednací číslo Bosch
06008D6000
0 600 8D6 000
0.600.8D6.000
EAN
4059952688305
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězové pily |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952688305 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Bezuhlíkový motor: | ano |
| Délka lišty: | 25 cm |
| Kapacita řezu: | 23 cm |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Min. kapacita akumulátora: | 5,5 Ah ProCORE |
| Olejová nádrž: | 80 ml |
| Rýchlosť pohybu reťaze vo voľnobehu: | 7,7 m/s |
| Hrúbka hnacích článkov: | 1,1 mm |
| Reťaz: | Reťaz Oregon |
| Hmotnosť (s reťazou a lištou) bez akumulátora: | 5,1 kg |
| Pracovná výška: | 2,4 − 2,9 m |
| Delenie pílovej reťaze: | 0.325" (8,25mm) nízky profil |
| Počet hnacích článkov reťaze: | 46 |
| Automatické mazanie: | Áno |
| Napnutie reťaze pomocou nástroja: | Áno |
| Obvádzacie reťazové koleso: | Áno |
| Rozmeny náradia: | 2400 x 190 x 160 mm |
Bosch GKE 18V-25 TP Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
