Bosch Akumulátorová větvová pila GKE 18V-20, solo
Kód: 06008D7100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, pilový řetěz, kryt řetězu, vodicí lišta
Uživatelské výhody nářadí
- Bezuhlíkový motor poskytne vysoký výkon ve vyšších místech a dlouhou životnost
- Detekce zpětného rázu řízená gyroskopickým snímačem pro lepší kontrolu
- Automatické mazání řetězu pro efektivní prořezávání. Lehké (1,8 kg) a kompaktní nářadí pro zvládnutí těžko dostupných míst
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezuhlíkovému motoru
modré profesionální zahradní nářadí Bosch Professional - zahradní nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GKE 18V-20 Professional: Podrobnější informace
Řetězové pily mohou být velké a neohrabané, zejména při práci ve stísněných prostorech na staveništích i na zahradě. Prořezávací pila Bosch GKE 18V-20 Professional je lehká a kompaktní pila, která je ideální pro zvládnutí úkolů na těžko dostupných místech. Bezuhlíkový motor poskytuje vysoký výkon a zajišťuje dlouhou životnost. Funkce automatického mazání ještě více zvyšuje výkon tím, že udržuje řetěz neustále mazaný. Tato prořezávací pila je navržena také s ohledem na lepší ovládání: má gyroskopický senzor, který monitoruje pohyb a aktivuje brzdu řetězu, pokud je detekován potenciální zpětný ráz.
Prořezávací pila Bosch GKE 18V-20 Professional je ideální pro prořezávání, odvětvování silnějších větví a řezání až do 18 cm přímo na místě. Řeže měkké dřevo, tvrdé dřevo, větve, nosníky a trámy. Kompatibilní s Profesionálním 18 V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare. Prořezávací pila Bosch GKE 18V-20 Professional schopná zvládnout až 350 řezů na jedno nabití umožní beznástrojové napínání řetězu pro rychlou výměnu řetězu Oregon. Má spoušť s variabilní rychlostí pro ovládání řezání.
Objednací číslo Bosch
06008D7100
0 600 8D7 100
0.600.8D7.100
EAN
4053423352443
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězové pily |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423352443 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Bezuhlíkový motor: | ano |
| Délka lišty: | 20 cm |
| Kapacita řezu: | 18 cm |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Min. odporúčaná kapacita akumulátora: | 4 Ah |
| Olejová nádrž: | 50 ml |
| Rýchlosť pohybu reťaze vo voľnobehu: | 7,2 m/s |
| Hrúbka hnacích článkov: | 1,1 mm |
| Reťaz: | Reťaz Oregon |
| Počet rezných článkov reťaze: | 33 |
| Hmotnosť (s reťazou a lištou) bez akumulátora: | 1,8 kg |
| Automatické mazanie: | Áno |
| Napínanie reťaze bez potreby náradia (SDS): | Áno |
| Obvádzacie reťazové koleso: | Áno |
| Rozmeny náradia: | 455 x 255 x 96 mm |
| Rozstup pílovej reťaze: | 3/8" nízky profil |
Bosch GKE 18V-20 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
