Bosch Akumulátorová teleskopická řetězová pila UniversalChainPole 18, solo
Kód: 06008B3101
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky
Uživatelské výhody nářadí
- Teleskopický tyč umožňuje dosáhnout vzdálené oblasti ze stoje na zemi
- Lehký a ergonomický design minimalizuje únavu rukou a ramen
- Ochrana špičky a tlumič při řezání a podřezávání
- Pro spojitý řezný výkon přes poškození větví
- Indikátor hladiny oleje a automatické mazání řetězu pro zajištění hladkého chodu
- POWER FOR ALL: jeden akumulátor pro celý systém nářadí Home & Garden
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí do zahrady pro kutily
Práce s nářadím
Ořezávání větví na těžko dostupných místech bez poškození stromů
Ořezávání větví na těžko dostupných místech, bez námahy
Funkce a výhody UniversalChainPole 18
POWER FOR ALL akumulátorový systém firmy Bosch
Pro vrtání, čištění nebo práce v zahradě. Rychlá a snadná změna mezi různým nářadím díky akumulátorovému systému POWER FOR ALL 18 V společnosti Bosch. Akumulátor pasuje i do nářadí jiných partnerů akumulátorové aliance POWER FOR ALL a poskytuje ještě vyšší flexibilitu.
Ořezávejte větve snadno, přímo ze země
Teleskopický tyč s prodloužením od 210 do 260 cm pro umožnění snadného řezání, dokonce na těžko dostupných místech, bez žebříku. Ořezávejte větve s lehkostí, bezpečně stojíc na zemi.
Stabilizační chránič špice lišty sevře větev, a zajistí tak čistý řez
Stabilizační chránič špice lišty sevře větev, a zajistí tak čistý řez.
Řezání ze země bez námahy
Otočná hlava umožňuje pohodlné a bezpečné řezání větví ze země.
Indikátor hladiny oleje a automatické mazání řetězu pro zajištění hladkého chodu
Všechny řetězové pily Bosch jsou vybaveny automatickým systémem mazání, který zaručuje úplné mazání řetězu. Průzor umožňuje sledování hladiny oleje.
Objednací číslo Bosch
06008B3101
0 600 8B3 101
0.600.8B3.101
EAN
3165140888110
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězové pily |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140888110 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Napätie akumulátora: | 18,0 V |
| Kompatibilné napätie akumulátora: | 18 V |
| Olejová nádrž: | 60 ml |
| Počet strihov/rezov na jedno nabitie akumulátora: | 55 rezov hrúbky 75 mm na jedno nabitie akumulátora |
| Dĺžka lišty: | 20 cm |
| Rýchlosť pohybu reťaze: | 4 m/s |
| Hrúbka hnacích článkov: | 1,1 mm |
| Reťaz: | Reťaz Oregon |
| Hmotnosť (vrátane reťaze, lišty a akumulátora): | 3,6 kg |
| Hmotnosť (s reťazou a lištou): | 3,3 kg |
| Výškové nastavenie: | 210 – 260 cm |
| Priemer okruhu kosenia: | 145 mm |
| Otočná hlava: | 120 ° |
| Automatické mazanie: | Áno |
| Počet článkov: | 33 |
| Kompatibilita s akumulátormi: | 18V POWER FOR ALL ALLIANCE |
| Automatické mastenie: | áno |
| Dodávka bez akumulátora a nabíjačky: | áno |
| Ochrana špičky: | áno |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
