Bosch Akumulátorová sekačka na trávu GRA 18V2-46 Professional, solo
Kód: 06008C8000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, koš na zachytávání trávy, nůž F016800638, 2 klíče 1600A02YF4, mulčovač 1600A02R3X, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Bezuhlíkový motor BITURBO Brushless pohánějí dva akumulátory třídy 18 V, delší doba provozu a dlouhá životnost
- Extrémně odolná konstrukce s celokovovým šasi vynikajícím způsobem zvládne vysoké nároky při náročném sekání
- Vysoký komfort díky průměru sekání 46 cm, jednoduchému dvoustupňovému nastavení výšky a skládací rukojeti umožňující prostorově úsporné vertikální uložení
- Robustní kovový kryt
- Výškově nastavitelné držadlo pro lepší ergonomii
- Ergonomická rukojeť s měkkou rukojetí s úchopovými zónami podporuje komfortní ovládání a používání nářadí
- Nářadí lze uložit ve vertikální poloze
- Kompatibilní s Profesionálním 18 V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare
modré profesionální zahradní nářadí Bosch Professional - zahradní nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GRA 18V2-46 Professional: Podrobnější informace
Údržba větších trávníků často klade vysoké nároky, takže vyžaduje výkonnou sekačku. Vyvinuli jsme akumulátorovou Bosch GRA 18V2-46 Professional, která je silnou a spolehlivou sekačkou trávníku – a patří do Profesionálního 18 V systému Bosch. Výkonný bezuhlíkový motor pohánějí dva akumulátory třídy 18 V a zaručuje vysoký výkon, delší dobu provozu a dlouhou životnost. Skládací rukojeť umožňuje kompaktní složení sekačky a její snadnější přenášení a uložení, dokonce i ve vertikální poloze. Ergonomická měkká rukojeť se dvěma snadno nastavitelnými úrovněmi výšky pomáhá pracovat ve zdravějším postoji a zaručuje komfortnější práci. Sekačka má průměr záběru sekání 46 cm a nabízí 6stupňové nastavení výšky sekání od 30 do 70 mm. Kovový kryt sekačky je mimořádně robustní; odolává vyššímu zatížení a prodlužuje životnost produktu. Látkový koš na trávu s objemem 60 litrů a mulčovací záslepka poskytují flexibilitu sběru posekané trávy nebo jejího využití jako přirozeného hnojiva trávníku.
Kompatibilní s Profesionálním 18 V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare.
Objednací číslo Bosch
06008C8000
0 600 8C8 000
0.600.8C8.000
EAN
4059952654812
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sekačky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952654812 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Bosch BITURBO: | ano |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Objem sběrného koše: | 60 l |
| Šířka nožové skříňky: | 48 cm |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Menovité napätie: | 36 V (2 x 18 V) |
| Min. kapacita akumulátora: | 3,0 Ah |
| Min. kapacita akumulátora pre BITURBO efekt: | 5,5 Ah ProCORE |
| Šírka rezu: | 46 cm |
| Systém kosenia: | Rotačný nôž |
| Žacia výška: | 30 – 70 mm |
| Nastavenie výšky kosenia: | 6 polôh |
| Druh rukoväte: | ergonomická skladacia |
| Hmotnosť: | 27,7 kg |
| Dĺžka: | 1460 mm |
| Šírka: | 518 mm |
| Výška: | 1270 mm |
18V Záhradné náradie od Bosch Professional
Erik vysvetľuje: Všetko o Bosch Professional BITURBO Brushless
Inovácie Bosch Professional: BITURBO Brushless: Ako to funguje?
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
