Bosch Akumulátorový foukač GBL 18V-750 Professional, solo
Kód: 06008D2000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Tryska F016F05897, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Profesionální zahradní nářadí Bosch - zahradní technika pro profesionály
- Výkon – bezuhlíkový motor BITURBO a axiální ventilátor poskytují objemový průtok 780 m³/h a rychlost vzduchu až 198 km/h
- Plná kontrola – variabilní ovládání rychlosti umožňuje nastavení optimálního výkonu, optimální hladiny hluku a doby provozu
- Ergonomická konstrukce – práce bez námahy díky nízké hmotnosti a dobře vyvážené konstrukci
- Axiální ventilátor poskytuje výkon pro rychlé odstraňování nečistot
- Robustní tryska se snadno nasouvá a otáčí do správné polohy
- Práce bez námahy díky lehké a dobře vyvážené konstrukci
Bosch GBL 18V-750 Professional: Podrobnější informace
Důležité údaje o produktu
Bosch GBL 18V-750 Professional s bezuhlíkovým motorem BITURBO a axiálním ventilátorem s vysokým výkonem poskytuje objemový průtok 780 m³/h a rychlost vzduchu až 198 km/h. Variabilní ovládání rychlosti umožňuje plnou kontrolu: uživatel může nastavit optimální výkon, optimální hladinu hluku a dobu provozu podle prováděné práce. Dobře vyvážená ergonomická konstrukce a nízká hmotnost podporují práci bez námahy a vyšší ochranu zdraví uživatele.
Vybavení a používání
GBL 18V-750 Professional je akumulátorové řešení pro ofukování listí. Je kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch profesionálního 18 V systému. Nářadí je kompatibilní se systémem AMPShare – akumulátorovou asociací více značek.
modré profesionální zahradní nářadí Bosch Professional - zahradní nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
06008D2000
0 600 8D2 000
0.600.8D2.000
EAN
4059952654898
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače listí a fukary |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952654898 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Bosch BITURBO: | ano |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Min. kapacita akumulátora: | 5,5 Ah ProCORE |
| Min. kapacita akumulátora pre BITURBO efekt: | 5,5 Ah ProCORE |
| Rýchlosť vzduchu, max.: | 198 km/h |
| Objemový prietok, max.: | 780 m3/h |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 2,8 kg |
| Dĺžka: | 852 mm |
| Šírka: | 195 mm |
| Výška: | 300 mm |
18V Záhradné náradie od Bosch Professional
Erik vysvetľuje: Všetko o Bosch Professional BITURBO Brushless
Inovácie Bosch Professional: BITURBO Brushless: Ako to funguje?
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
