Bosch Řetěz pro prořezávací pilu GKE 18V-25 TP, 25 cm
Kód: F016800661
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody
Náhradní řetěz
Vhodné pro řetězové pily Bosch:
GKE 18V-25 TP
modré profesionální zahradní nářadí Bosch Professional - zahradní nářadí pro profesionály
Řetěz pro Bosch GKE 18V-25 TP Professional: Podrobnější informace
Vynikající řetěz pro řetězovou pilu Bosch GKE 18V-25 TP Professional pro perfektní řezný výkon. Vysoce kvalitní chromový povlak prodlužuje životnost a výkon tím, že udržuje ostrost. Minimální vibrace díky nízkému profilu a sníženému zpětnému rázu. Speciálně navržen pro efektivní mazání při každém řezu. Délka 25 cm, tloušťka 1,1 mm, rozteč řetězu 0.325", vyrobeno společností Oregon.
Objednací číslo Bosch
F016800661
F 016 800 661
F.016.800.661
EAN
4053423342321
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro řetězové pily |
|---|---|
| EAN: | 4053423342321 |
| Pre lištu: | 25 cm |
| Hrúbka reťaze: | 1,1 mm |
| Vhodné pre: | Bosch GKE 18V-25 TP |
| Delenie pílovej reťaze: | 0.325" (8,25mm) nízky profil |
| Reťaz: | Oregon |
| Počet hnacích článkov reťaze: | 46 |
| Hmotnosť: | 0,11 kg |
Bosch GKE 18V-25 TP Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
