Bosch Akumulátorová řetězová pila GKE 18V-40 Professional, solo
Kód: 06008D3000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátora a nabíjačky, pílová reťaz, kryt na reťaz, vodiaca lišta
Používateľské výhody náradia
- Technológia BITURBO Brushless ponúka silný výkon na širokú škálu prác – s nízkou hlučnosťou a bez spalinových plynov
- Vybavená lištou dĺžky 40 cm na nepretržité rezanie hranolov, guľatiny a hrubých konárov
- Technológia OptiCut zaručuje, že toto náradie sa pri vyššom zaťažení náhle nezastaví, ale automaticky nastaví rýchlosť a krútiaci moment
- Dlhšia životnosť motora – dlhší čas prevádzky – vyšší výkon vďaka bezuhlíkovému motoru
- Technológia OptiCut prispôsobuje krútiaci moment a rýchlosť na nepretržité rezanie
- Tradičný upevňovací systém využívaný spolu s kľúčom
- Reťazový kľúč je uložený v náradí a priamo dostupný
- Systém brzdy
modré profesionálne záhradné náradie Bosch Professional - záhradné náradie pre profesionálov
Práca s náradím
Bosch GKE 18V-40 Professional: Podrobnejšie informácie
Táto akumulátorová reťazová píla Bosch GKE 18V-40 Professional je vynikajúce riešenie na všetky tesárske alebo záhradnícke práce. Jej výkonný bezuhlíkový motor s technológiou BITURBO poskytuje silný výkon s nízkou hladinou hluku, ktorá umožňuje pracovať v prostredí citlivom na hlučnosť, napr. rezidenčných oblastiach alebo firemných priestoroch – a to všetko bez spalinových plynov. Elektronická motorová brzda rýchlo zastaví reťaz po uvoľnení spúšte. Technológia OptiCut nastavuje rýchlosť a krútiaci moment podľa práce a predchádza otravnému zasekávaniu pri vyššom zaťažení. Kombinácia technológií BITURBO Brushless a OptiCut poskytuje vysoký výkon a nepretržité rezanie, a to všetko v jedinom produkte.
Lišta dĺžky 40 cm umožňuje nepretržité rezanie hranolov, guľatiny a hrubých konárov, vďaka čomu je toto náradie vynikajúce na široký rozsah prác. Táto reťazová píla Bosch sa spúšťa bez problémov, vyžaduje minimálnu údržbu a má dlhú životnosť. Kompatibilné s Profesionálnym 18 V systémom Bosch a alianciou výrobcov akumulátorov AMPShare.
Objednávacie číslo Bosch
06008D3000
0 600 8D3 000
0.600.8D3.000
EAN
4059952686653
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězové pily |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952686653 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Bezuhlíkový motor: | ano |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Kapacita řezu: | 36 cm |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Min. kapacita akumulátora: | 5,5 Ah ProCORE |
| Min. kapacita akumulátora pre BITURBO efekt: | 5,5 Ah ProCORE |
| Olejová nádrž: | 150 ml |
| Rýchlosť pohybu reťaze vo voľnobehu: | 12,4 m/s |
| Hrúbka hnacích článkov: | 1,1 mm |
| Reťaz: | Reťaz Oregon |
| Hmotnosť (s reťazou a lištou) bez akumulátora: | 3,7 kg |
| Automatické mazanie: | Áno |
| Rozmeny náradia: | 850 x 220 x 230 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
