Bosch Akumulátorová řetězová pila AdvancedChain 36V-35-40, 1x aku
Kód: 06008B8600
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1 Li-Ion akumulátor 2,0 Ah, Kompaktní rychlonabíječka, Pilový řetěz, Kryt na řetěz, Vodicí lišta, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Bezuhlíkový motor poskytuje vysoký výkon a umožňuje náročnější řezání
- Nepřetržité řezání i při náročných pracích díky ovládání rychlosti OptiCut
- Nízká hmotnost a štíhlá konstrukce umožňují dobré ovládání a přesné řezání
- Bezproblémové nastavení díky intuitivnímu beznástrojovému systému SDS
- Ochrana proti zpětnému rázu a brzdný systém QuickStop
- Technologie Syneon zaručuje optimální výkon a maximální dobu provozu
- Kompatibilní s akumulátorem Bosch 36V POWER FOR ALL
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí do zahrady pro kutily
Práce s nářadím
Vysokovýkonné akumulátorové řezání dřeva s nulovými emisemi
Zvládněte péči o zahradu a řezání větví a polen jednoduše díky výkonnému bezuhlíkovému motoru akumulátorové pily AdvancedChain 36V-35-40. Umožňuje plynulé řezání i toho nejtvrdšího dřeva a suků díky technologii ovládání rychlosti OptiCut, která předvídá každé zpomalení a podle toho upravuje točivý moment. Nadšení zahradníci ocení vyvážení a nízkou hmotnost a praktické nastavení díky beznástrojovému systému SDS a spolehlivosti brzdy proti zpětnému rázu QuickStop. Zabudovaná technologie Bosch Syneon poskytuje optimální výkon a maximální dobu provozu. Toto nářadí patří do systému 36V POWER FOR ALL. Jeden akumulátor pro všechno nářadí 36V POWER FOR ALL.
Objednávací číslo Bosch
06008B8600
0 600 8B8 600
0.600.8B8.600
EAN
3165140939034
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězové pily |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140939034 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Druh reťaze: | Oregon |
| Rýchlosť pohybu reťaze: | 14 m/s |
| Počet článkov reťaze: | 52 |
| Hrúbka článku reťaze: | 385 mm |
| Delenie reťaze: | 3/8" |
| Dĺžka lišty: | 35 cm |
| Olejová nádrž: | 150 ml |
| Hmotnosť (vrátane reťaze a lišty, bez akumulátora): | 3,5 kg |
| Rozmery náradia (D × Š × V): | 787 x 233 x 229 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
