Bosch Akumulátorová řetězová pila UniversalChain 18, 1x aku
Kód: 06008B8000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1 akumulátor 2,5 Ah, nabíječka, pilový řetěz, kryt řetězu, vodicí lišta
Uživatelské výhody nářadí
- Výjimečně nízká hmotnost, pouze 3 kg, včetně akumulátoru
- Moderní systém Bosch SDS umožňuje napínání a výměnu řetězu bez nástroje
- Ochrana špičky se zuby pro čisté podřezávání s minimálním poškozením větví
- Snadné přepínání mezi prořezáváním, likvidací odpadu a řezáním palivového dřeva
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí na zahradu pro kutily
Práce s nářadím
Akumulátorová 18 V řetězová pila – lehká a univerzální pro snadné řezání a pilování
Lehká, kompaktní a univerzální pro pilování bez námahy
Funkce a výhody UniversalChain 18
POWER FOR ALL akumulátorový systém firmy Bosch
Pro vrtání, čištění nebo práce na zahradě. Rychlá a snadná změna mezi různým nářadím díky akumulátorovému systému POWER FOR ALL 18 V společnosti Bosch. Akumulátor pasuje také do nářadí jiných partnerů akumulátorové aliance POWER FOR ALL a poskytuje ještě vyšší flexibilitu.
Systém SDS: beznástrojové napínání a nastavení řetězu
Koncentrický systém SDS pro beznástrojové, snadné napínání řetězu a jeho výměnu.
Žádná nečekaná přerušení
Indikátor nabití zobrazuje nabití akumulátoru pro nepřerušenou práci.
Stabilizační chránič špičky lišty sevře větev a zajistí tak čistý řez
Stabilizační chránič špičky lišty sevře větev a zajistí tak čistý řez.
Indikátor hladiny oleje a automatické mazání řetězu pro zajištění hladkého chodu
Všechny řetězové pily Bosch jsou vybaveny automatickým systémem mazání, který zaručuje úplné mazání řetězu. Průzor umožňuje sledování hladiny oleje.
Objednací číslo Bosch
06008B8000
0 600 8B8 000
0.600.8B8.000
EAN
3165140925631
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězové pily |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140925631 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Napätie akumulátora: | 18,0 V |
| Kompatibilné napätie akumulátora: | 18 V |
| Olejová nádrž: | 80 ml |
| Počet strihov/rezov na jedno nabitie akumulátora: | 40 rezov po 75 mm na jedno nabitie akumulátora |
| Dĺžka lišty: | 20 cm |
| Rýchlosť pohybu reťaze: | 4,5 m/s |
| Hrúbka hnacích článkov: | 1,1 mm |
| Reťaz: | Reťaz Oregon |
| Hmotnosť (vrátane reťaze, lišty a akumulátora): | 3,0 kg |
| Hmotnosť (s reťazou a lištou): | 2,7 kg |
| Priemer okruhu kosenia: | 135 mm |
| Automatické mazanie: | Áno |
| Počet článkov: | 33 |
| Kompatibilita s akumulátormi: | 18V POWER FOR ALL ALLIANCE |
| Systém SDS: | áno |
| Bezpečnostný systém Quick Stop: | áno |
| Automatické mastenie: | áno |
| Ochrana špičky: | áno |
| Indikátor stavu akumulátora: | áno |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
