Bosch Akumulátorová řetězová pila GKE 18V-40 Professional, 1x aku
Kód: 06008D3001
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Li-Ion akumulátor EXBA18V-55 5,5 Ah, Rychlonabíječka GAL 12V/18V-80, pilový řetěz, kryt na řetěz, vodicí lišta, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Technologie BITURBO Brushless nabízí silný výkon pro širokou škálu prací – s nízkou hlučností a bez spalinových plynů
- Vybavená lištou délky 40 cm na nepřetržité řezání hranolů, kulatiny a hrubých konárov
- Technologie OptiCut zaručuje, že toto nářadí se při vyšším zatížení náhle nezastaví, ale automaticky nastaví rychlost a krouticí moment
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezuhlíkovému motoru
- Technologie OptiCut přizpůsobuje krouticí moment a rychlost pro nepřetržité řezání
- Tradiční upevňovací systém využívaný spolu s klíčem
- Řetězový klíč je uložen v nářadí a přímo dostupný
- Brzdový systém
Bosch GKE 18V-40 Professional: Podrobnější informace
Tato akumulátorová řetězová pila Bosch GKE 18V-40 Professional je vynikající řešení pro všechny tesařské nebo zahradnické práce. Její výkonný bezuhlíkový motor s technologií BITURBO poskytuje silný výkon s nízkou hladinou hluku, která umožňuje pracovat v prostředí citlivém na hlučnost, např. v rezidenčních oblastech nebo firemních prostorách – a to vše bez spalinových plynů. Elektronická motorová brzda rychle zastaví řetěz po uvolnění spouště. Technologie OptiCut nastavuje rychlost a krouticí moment podle práce a předchází nepříjemnému zasekávání při vyšším zatížení. Kombinace technologií BITURBO Brushless a OptiCut poskytuje vysoký výkon a nepřetržité řezání v jediném produktu.
Lišta délky 40 cm umožňuje nepřetržité řezání hranolů, kulatiny a hrubých konárov, díky čemuž je toto nářadí vynikající pro široký rozsah prací. Tato řetězová pila Bosch se spouští bezproblémově, vyžaduje minimální údržbu a má dlouhou životnost. Kompatibilní s Profesionálním 18 V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare.
modré profesionální zahradní nářadí Bosch Professional - zahradní nářadí pro profesionály
Objednávací číslo Bosch
06008D3001
0 600 8D3 001
0.600.8D3.001
EAN
4053423837001
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Řetězové pily |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423837001 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Bezuhlíkový motor: | ano |
| Délka lišty: | 40 cm |
| Kapacita řezu: | 36 cm |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Min. kapacita akumulátora: | 5,5 Ah ProCORE |
| Min. kapacita akumulátora pre BITURBO efekt: | 5,5 Ah ProCORE |
| Olejová nádrž: | 150 ml |
| Rýchlosť pohybu reťaze vo voľnobehu: | 12,4 m/s |
| Hrúbka hnacích článkov: | 1,1 mm |
| Reťaz: | Reťaz Oregon |
| Hmotnosť (s reťazou a lištou) bez akumulátora: | 3,7 kg |
| Automatické mazanie: | Áno |
| Rozmeny náradia: | 850 x 220 x 230 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
