Bosch Akumulátorová multibruska UniversalSander 18V-10, solo
Kód: 06033E3100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, 1 brusný papír tvar žehličky zrnitost 80, 1 brusný papír pravouhlý zrnitost 80, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Obsahuje trojúhelníkové a pravouhlé brusné desky pro zvládnutí množství projektů
- Rychlá a snadná výměna brusného příslušenství díky systému SDS
- Elektronická předvolba otáček umožňuje nastavení perfektních otáček pro danou práci a materiál
- Ideální pro středně velké a větší dřevěné a kovové rovné plochy, rohy a hrany
- Technologie Syneon pro optimální výkon nebo maximální výdrž podle potřeby
- Kompatibilní s akumulátorem Bosch 18V POWER FOR ALL
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s náradím
Akumulátorové broušení s Bosch UniversalSander 18V-10 středně velkých a větších rovných ploch, rohů a hran
Akumulátorová bruska Bosch UniversalSander 18V-10 má brusnou desku ve tvaru žehličky pro práci ve stísněných prostorech, rozích a na hranách a obdélníkovou desku pro středně velké a větší rovné plochy. Elektronická předvolba otáček umožňuje nastavení správných otáček pro danou práci a daný materiál. Příslušenství lze vyměnit rychle díky systému SDS. Tato bruska je ideální pro práci se dřevem a lakovanými a natíranými povrchy, jako např. nábytek, dveře, zárubně atd. Snadno vyjímatelná mikrofiltrační schránka na prach snižuje prašnost a zachovává vyšší čistotu pracoviště. Zabudovaná technologie Bosch Syneon poskytuje optimální výkon a maximální dobu provozu. Toto nářadí patří do systému 18V POWER FOR ALL. Jeden akumulátor pro všechno nářadí 18V POWER FOR ALL.
Objednací číslo Bosch
06033E3100
0 603 3E3 100
0.603.3E3.100
EAN
4053423232073
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Multifunkčné brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423232073 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Počet kmitov: | 12.000 – 22.000 min-1 |
| Priemer dráhy krúživého pohybu: | 1,6 mm |
| Brúsna doska – pravouhlá: | 183 x 93 mm |
| Brúsna doska – delta: | 149 x 101 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,0 kg |
| Dĺžka: | 284 mm |
| Šírka: | 105 mm |
| Výška: | 134 mm |
Akumulátorová multibrúska UniversalSander 18V-10
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
