Bosch Akumulátorová multibruska EasySander 18V-8, 1x aku
Kód: 06033E3002
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1 Li-Ion akumulátor 2,0 Ah, Nabíječka, 3 brusné listy, Balení karton
Použivatelské výhody nářadí
- Snadné broušení díky ergonomické konstrukci a vyvážené poloze akumulátoru
- Praktická mikrofiltrační schránka zaručuje čistší pracovní prostředí
- Upevňovací systém na suchý zip zaručuje vynikající upevnění a snadnou výměnu brusného papíru
- Optimální broušení tvrdého a měkkého dřeva, lakovaných a natřených povrchů, hran a rohů
- Technologie Syneon pro optimální výkon nebo maximální výdrž podle potřeby
- Kompatibilní s akumulátorem Bosch 18V POWER FOR ALL
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Bosch EasySander 18V-8: Ideální pro akumulátorové broušení středně velkých rovných ploch, jakož i rohů a hran
Výkonná akumulátorová bruska Bosch EasySander 18V-8 je vynikající pro řadu prací. Toto multifunkční nářadí je navrženo pro práci v rozích, na hranách a na středně velkých rovných plochách. Výměna brusného papíru je rychlá a snadná díky upínání na suchý zip. Toto nářadí je vynikající pro tvrdé dřevo, měkké dřevo a lakované a natřené povrchy, jakož i pro finální úpravy nábytku, dveří, zárubní atd. Snadno vyjímatelná mikrofiltrační schránka na prach snižuje prašnost a zachovává vyšší čistotu pracoviště. Zabudovaná technologie Bosch Syneon poskytuje optimální výkon a maximální dobu provozu. Toto nářadí patří do systému 18V POWER FOR ALL. Jeden akumulátor pro všechno nářadí 18V POWER FOR ALL.
Objednávací číslo Bosch
06033E3002
0 603 3E3 002
0.603.3E3.002
EAN
4053423245653
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Multifunkčné brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423245653 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Počet kmitov: | 22.000 min-1 |
| Priemer dráhy krúživého pohybu: | 1,6 mm |
| Brúsna doska – delta: | 149 x 101 mm |
| Upevnenie brúsnych listov: | Mikrovelkronové upínanie |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 0,8 kg |
| Dĺžka: | 284 mm |
| Šírka: | 105 mm |
| Výška: | 134 mm |
Akumulátorová multibrúska EasySander 18V-8
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
