Bosch Zobrazovací zařízení GIC 4/5 8,3 mm/3,5 m Professional
Kód: 1600A02R6P
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Malý průměr (8,3 mm) pro snadný přístup do stísněných míst
- Dlouhý kabel kamery (3,5 m) pro prohlížení objektů, jako jsou např. trubky a kabely
- Podporuje funkce orientace: funkce AutoUp (GIC 12V-5-27 C)/indikátor vrchu (GIC 12V-4-23 C)
- Ideální pro náročná pracoviště díky ochraně před prachem, vodou a jinými kapalinami
- Délka 350 cm
- Funkce AutoUp automaticky otočí obraz se správnou orientací vrchu
- Funkce indikace vrchu vždy ukazuje na vrch
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Hodí se pro
GIC 12V-5-27 C, GIC 12V-4-23 C, GIC 5-27 C, GIC 4-23 C Professional
Objednací číslo Bosch
1600A02R6P
1 600 A02 R6P
1.600.A02.R6P
EAN
4053423246230
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Inspekční kamery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423246230 |
| Balení: | karton |
| Dĺžka kábla kamery: | 350 cm |
| Priemer hlavy kamery: | 8,3 mm |
| Rozlíšenie displeja: | 1 280 × 720 px |
| Zorné pole: | 75° |
| Vzdialenosť ohniska: | 30 – 80 mm |
| Podporuje funkciu orientácie: | áno |
| Stupeň ochrany: | IP 67 |
| ? Max. doba ponorenia hlavy kamery/kábla kamery do nafty, motorového oleja, etylalkoholu, benzínu, AdBlue® a slanej vody: | 30 min |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
