Bosch Akumulátorová inspekční kamera GIC 12V-5-27 C, L-Boxx, 1x aku
Kód: 0601241401
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1x Li-Ion akumulátor 2,0 Ah, Rychlonabíječka, Baterie AA a Adaptér na alkalické baterie AA pro laser NEJSOU součástí dodávky, Kabel kamery GIC průměr 8,3 mm délka 1,5 m 1600A02R6M, Kabel USB-C™, Hák, Magnet, Zrcadlo, Karta microSD 32 GB, Balení L-BOXX 136
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoké rozlišení 1 280 × 720 pixelů zaručuje zřetelnou kvalitu obrazu na velkém displeji 5"
- Jedinečná funkce AutoUp umožňuje optimální prostorovou orientaci díky automatickému otočení horní části snímku
- Ideální pro náročná pracoviště díky třídě ochrany IP před prachem a vodou
- Velikost displeje 5"
- Funkce AutoUp automaticky otočí obraz se správnou orientací horní části
- Průměr hlavice kamery 8.3 mm
- Délka kabelu ke kameře 150 cm
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GIC 12V-5-27 C Professional: Podrobnější informace
Inspekční kamera GIC 12V-5-27 C Professional přináší nový komfort pro montéry HVAC/instalatéry, elektrikáře nebo automechaniky. Tento ergonomický přístroj je vybaven displejem velikosti 5" s velmi vysokým rozlišením 1 280 × 720 pixelů pro podrobný pohled při průzkumu trubek, kanálů nebo jiných těžko dostupných míst. Bez ohledu na to, kam směřuje hlava kamery, není třeba při používání zkoumat orientaci snímku, protože jedinečná funkce AutoUp zaručuje automatické otočení obrazu. Tato odolná kamera je navržena tak, aby zvládla prach a vodu na náročných pracovištích. Hlava kamery disponuje stupněm ochrany IP67 a je chráněna před prachem a po krátkou dobu před ponořením do vody; přístroj má třídu ochrany IP54 před prachem a stříkající vodou. Tato inspekční kamera je výborně přizpůsobena pro rozmanité řemeslné práce, jako např. kontrola vnitřku rozvodných skříní, trubek a dutin ve stěnách, jakož i pro kontrolu hydraulických systémů a použití v automobilovém průmyslu. Snímky a video zaznamenané GIC 12V-5-27 C Professional lze snadno přenášet prostřednictvím kabelu USB-C® nebo karty Micro-SD.
Objednávací číslo Bosch
0601241401
0 601 241 401
0.601.241.401
EAN
4059952657240
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Inspekční kamery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952657240 |
| Balení: | L-BOXX |
| Napájení (3 možnosti): | lithium-iontový akumulátor 12 V, alkalicko-manganové baterie s bateriovým adaptérem 4x 1,5 V LR6 (AA), NiMH akumulátory s bateriovým adaptérem 4x 1,2 V HR6 (AA) |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Veľkosť displeja: | 5 " |
| Rozlíšenie displeja: | 1280 x 720 px |
| Rozlíšenie kamery/obrázkových súborov: | 1280 x 720 px |
| Formát snímky obrazovky: | JPG |
| Formát videa: | AVI |
| Framerate videa bez funkcie AutoUp: | 20 fps |
| Framerate videa s funkciou AutoUp: | 7 fps |
| Max. počet obrázkov v internej pamäti: | 30 |
| Zorné pole: | 75° |
| Vzdialenosť ohniska: | 30 − 80 mm |
| Max. svietivosť svetla na hlave kamery: | 200 lx |
| ? Max. doba ponorenia hlavy kamery/kábla kamery do nafty, motorového oleja, etylalkoholu, benzínu, AdBlue® a slanej vody: | 30 min |
| ? Záložné elektrické napájanie pre uloženie času: | 3 V gombíková lítiová batéria CR2450 |
| Čas prevádzky cca s akumulátorom (lítiovo-iónový): | 6 h |
| Čas prevádzky cca s batériami (alkalicko-mangánové): | 2 h |
| Čas prevádzky cca s akumulátormi (NiMH, 1,2 V): | 3 h |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 0,7 kg |
| Dĺžka: | 242 mm |
| Šírka: | 140 mm |
| Výška: | 66 mm |
| Priemer hlavy kamery: | 8,3 mm |
| Dĺžka kábla kamery: | 150 cm |
| Najmenší polomer ohybu kábla kamery: | 25 mm |
| Stupeň ochrany ručného náradia (bez akumulátora/ batériového adaptéra): | IP 54 |
| Stupeň ochrany hlavy kamery a kábla kamery: | IP 67 |
GIC 12V-5-27 C a GIC 12V-4-23 C Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
