Bosch Akumulátorová inspekční kamera GIC 12V-4-23 C, karton
Kód: 0601241500
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Adaptér pro alkalické baterie AA, 4x 1,5 V baterie (velikost AA), Kabel kamery GIC průměr 8,3 mm délka 1,5 m 1600A02R6M, Kabel USB-C™, Hák, Magnet, Zrcadlo, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoké rozlišení 800 × 480 pixelů zaručuje zřetelnou kvalitu obrazu na velkém displeji 4,3"
- Praktická funkce indikace vrchu usnadňuje orientaci uživatele
- Ideální přístroj pro náročná pracoviště díky třídě ochrany IP před prachem a vodou
- Velikost displeje 4.3"
- Funkce indikace vrchu vždy ukazuje na vrch
- Průměr hlavice kamery 8.3 mm
- Délka kabelu ke kameře 150 cm
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GIC 12V-4-23 C Professional: Podrobnější informace
Inspekční kamera GIC 12V-4-23 C Professional je ideálním přístrojem pro montéry HVAC/instalatéry, automechaniky nebo elektrikáře. Má displej velikosti 4,3", který zobrazuje jasné snímky s vysokým rozlišením 800 × 480 pixelů, umožňuje rychlou a intuitivní analýzu trubek, kanálů nebo jiných těžko přístupných míst. Orientaci obrazu lze snadno určit díky praktické funkci indikace vrchu, která vždy ukazuje na vrch. Tato ergonomická kamera je navržena s ohledem na vysokou odolnost pro použití na náročných a těžko přístupných místech. Hlava kamery disponuje stupněm ochrany IP67 a je chráněna před prachem a po krátkou dobu před ponořením do vody; přístroj má třídu ochrany IP54 před prachem a stříkající vodou. Tato inspekční kamera je ideální pro rozmanité řemeslné práce, jako např. kontrola vnitřku rozvodných skříní, trubek a dutin ve stěnách, jakož i kontrola hydraulických systémů a použití v automobilovém průmyslu. Snímky zaznamenané GIC 12V-4-23 C Professional lze snadno přenášet prostřednictvím kabelu USB-C®.
Objednací číslo Bosch
0601241500
0 601 241 500
0.601.241.500
EAN
4059952657301
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Inspekční kamery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952657301 |
| Balení: | karton |
| Napájení (3 možnosti): | lithium-iontový akumulátor 12 V, alkalicko-manganové baterie s bateriovým adaptérem 4x 1,5 V LR6 (AA), NiMH akumulátory s bateriovým adaptérem 4x 1,2 V HR6 (AA) |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Veľkosť displeja: | 4,3 " |
| Rozlíšenie displeja: | 800 x 480 px |
| Rozlíšenie kamery/obrázkových súborov: | 1280 x 720 px |
| Formát snímky obrazovky: | JPG |
| Max. počet obrázkov v internej pamäti: | 30 |
| Zorné pole: | 75° |
| Vzdialenosť ohniska: | 30 − 80 mm |
| Max. svietivosť svetla na hlave kamery: | 200 lx |
| ? Max. doba ponorenia hlavy kamery/kábla kamery do nafty, motorového oleja, etylalkoholu, benzínu, AdBlue® a slanej vody: | 30 min |
| ? Záložné elektrické napájanie pre uloženie času: | 3 V gombíková lítiová batéria CR2450 |
| Čas prevádzky cca s akumulátorom (lítiovo-iónový): | 8 h |
| Čas prevádzky cca s batériami (alkalicko-mangánové): | 3 h |
| Čas prevádzky cca s akumulátormi (NiMH, 1,2 V): | 3,5 h |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 0,7 kg |
| Dĺžka: | 242 mm |
| Šírka: | 140 mm |
| Výška: | 66 mm |
| Priemer hlavy kamery: | 8,3 mm |
| Dĺžka kábla kamery: | 150 cm |
| Najmenší polomer ohybu kábla kamery: | 25 mm |
| Stupeň ochrany ručného náradia (bez akumulátora/ batériového adaptéra): | IP 54 |
| Stupeň ochrany hlavy kamery a kábla kamery: | IP 67 |
GIC 12V-5-27 C a GIC 12V-4-23 C Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
