Bosch Zobrazovací zařízení Dual Camera GIC 4/5 8,2 mm/1,5 m Professional
Kód: 1600A02Z61
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Přidavná boční kamera umožňuje všestrannou kontrolu
- Přední a boční kameru lze přepínat, aby vždy poskytovala požadovaný výhled
- Ideální pro náročná pracoviště díky ochraně před prachem, vodou a jinými kapalinami
- Délka 150 cm
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Vhodné pro
GIC 12V-5-27 C, GIC 12V-4-23 C, GIC 5-27 C, GIC 4-23 C Professional
Objednací číslo Bosch
1600A02Z61
1 600 A02 Z61
1.600.A02.Z61
EAN
4053423251685
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Inspekční kamery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423251685 |
| Balení: | karton |
| Dĺžka kábla kamery: | 150 cm |
| Priemer hlavy kamery: | 8,2 mm |
| Rozlíšenie displeja: | 1 280 × 720 px |
| Rozlíšenie displeja, postranná kamera: | 1 280 x 712 px |
| Zorné pole: | 70° |
| Zorné pole, postranná kemra: | 75° |
| Vzdialenosť ohniska: | 30 – 80 mm |
| Vzdialenosť ohniska, postranná kamera: | 20 – 50 mm |
| Podporuje funkciu orientácie: | nie |
| Stupeň ochrany: | IP 67 |
| ? Max. doba ponorenia hlavy kamery/kábla kamery do nafty, motorového oleja, etylalkoholu, benzínu, AdBlue® a slanej vody: | 30 min |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
