Bosch Zobrazovací zařízení GIC 4/5 3,9 mm/1,5 m Professional
Kód: 1600A02Z63
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Malý průměr 3,9 mm umožňuje kontrolu v nejužších prostorech
- Přístup do kontrolních prostorů i přes malé otvory
- Ideální pro náročná pracoviště díky ochraně před prachem, vodou a jinými kapalinami
- Délka 150 cm
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Vhodné pro
GIC 12V-5-27 C, GIC 12V-4-23 C, GIC 5-27 C, GIC 4-23 C Professional
Objednací číslo Bosch
1600A02Z63
1 600 A02 Z63
1.600.A02.Z63
EAN
4053423251692
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Inspekční kamery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423251692 |
| Balení: | karton |
| Dĺžka kábla kamery: | 150 cm |
| Priemer hlavy kamery: | 3,9 mm |
| Rozlíšenie displeja: | 1 280 × 720 px |
| Zorné pole: | 70° |
| Vzdialenosť ohniska: | 30 – 80 mm |
| Podporuje funkciu orientácie: | nie |
| Stupeň ochrany: | IP 67 |
| ? Max. doba ponorenia hlavy kamery/kábla kamery do nafty, motorového oleja, etylalkoholu, benzínu, AdBlue® a slanej vody: | 30 min |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
