Bosch Inspekční kamera UniversalInspect
Kód: 0603687001
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Ochranné pouzdro, Příslušenství: háček, magnet, zrcátko a dvě pouzdra pro upevnění příslušenství, 4x baterie LR6 1,5 V (AA), Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Hlava kamery s průměrem 8 mm a délka kabelu 95 cm
- Kapacita vnitřního úložiště pro osm snímků a možnost přenosu dat pomocí paměťové karty micro SD (formátování FAT32, 4 – 32 GB) - micro SD karta NENÍ součástí dodávky
- Barevný displej 2,31“ s rozlišením 320 x 240 pix
- Možnost volby černobílého kontrastu pro vysoce odrazivé povrchy, např. vodu nebo kov
- Otočení obrazu o 180° pro změnu perspektivy
- Intuitivní ovládání a manipulace
- Digitální zoom a osvětlení LED na hlavě kamery
- Uložení v dodaném pouzdře
Měřicí technika Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Kontrola ucpaného potrubí nebo hledání ztracených předmětů s Bosch UniversalInspect – kompletní vizuální přístup do těžko přístupných oblastí
Snadno použitelná kamera Bosch UniversalInspect zajišťuje dokonalou viditelnost v těžko dostupných oblastech. Poskytuje náhled do těsných prostor při hledání ztracených předmětů, kontrole ucpání potrubí, zjišťování poškození automobilových hadic, kontrole dutin v závěsných stropech nebo při zjišťování, proč pračka nepracuje. Interně lze uložit až osm fotografií nebo je přenést pomocí micro-SD karty. Abyste během používání viděli ještě jasněji, použijte digitální transfokaci (zoom) a LED osvětlení na hlavici kamery. Praktické příslušenství jako háček, magnet a dva držáky pomáhají získat zpět ztracené předměty.
Objednací číslo Bosch
0603687001
0 603 687 001
0.603.687.001
EAN
4059952648286
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Inspekční kamery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952648286 |
| Balení: | karton |
| Veľkosť displeja: | 2,31" |
| Rozlíšenie displeja: | 320 x 240 px |
| Priemer hlavice kamery: | 8 mm |
| Dĺžka kábla ku kamere: | 95 cm |
| Upevnenie kábla kamery: | napevno |
| Druh ochrany hlavy a kábla kamery: | IP 67 |
| Počet stupňov osvetlenia LED: | 3 (0%, 50%, 100%) |
| Počet fáz priblíženia Zoom: | 3 (1.0x, 1.5x, 2.0x) |
| Hmotnosť: | 0,39 kg |
| Kapacita pamäte (lokálna pamäť): | 8 obrázkov |
| Slot na Micro-SD kartu: | áno |
| Prevod na video: | nie |
| Napätie akumulátora: | 4 batérie LR6, 1,5 V (AA) |
| Doba chodu s jedným nabitím akumulátora: | 4 h |
Meracie prístroje Bosch. Jednoduché ako vždy. Udržateľnejšie než v minulosti.
UniversalInspect
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
