Bosch Termokamera GTC 12V-450-13 Professional, karton, solo
Kód: 0601083901
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Kabel USB-C® 1600A01L6H, 1× taška na nářadí, 4× baterie 1,5 V LR6 (AA), Adaptér na alkalické baterie AA1 1608M00C1B, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vizualizujte teplotní rozdíly ve vysoké kvalitě obrazu jediným kliknutím
- Rychlé spuštění, integrovaný laser, pracovní světlo a vizuální kamera pro snadné používání
- Robustní a kompaktní konstrukce s krytím IP54 a odolností proti nárazu při pádu z výšky až 2 m
- Infračervený senzor 256 × 192 pixelů
- Integrovaný laser
- Osvětlení pracovní oblasti
- Vizuální kamera
- Ochrana proti prachu a stříkající vodě na úrovni IP54
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GTC 12V-450-13 Professional: Podrobnější informace
Termokamera Bosch GTC 12V-450-13 Professional je základní nářadí pro jednoduchou vizualizaci teplotních rozdílů. S rozlišením 256 × 192 pixelů a přehledným 2,8" displejem s maximálním zaměřením na termosnímek dokážete rychle analyzovat teplotní výkyvy v široké škále situací. Kompaktní design zajišťuje bezproblémové uložení do každé tašky na nářadí, díky čemuž je ideální pro profesionály. Kamera s krytím IP54, odolností proti pádu z výšky až 2 m a ochrannou klapkou na IR senzor je konstruována tak, aby odolala náročným podmínkám na staveništi.
Termokamera je navržena pro rychlou a efektivní analýzu teploty a je připravena k činnosti již za 3 sekundy. Široké zorné pole pomůže najít topná potrubí, zkontrolovat topné a klimatizační systémy a odhalit problémy v elektrických komponentech – zejména v interiérech. Díky uživatelsky komfortnímu rozhraní, pracovnímu světlu do nedostatečných světelných podmínek, laseru pro označení měřicího bodu a vizuální kameře pro zřetelnost a funkci „obraz v obraze“ je tato termokamera ideální v oblasti vytápění, ventilace a klimatizací (HVAC), pracovní činnosti v průmyslu, automobilovém průmyslu a při renovacích.
Bosch GTC 12V-450-13 Professional disponuje flexibilitou dvou zdrojů napájení, takže můžete přepínat mezi 12 V lithium-iontovým (Li-Ion) akumulátorem a alkalickými bateriemi typu AA, čímž se minimalizují zbytečné prostoje. USB rozhraní umožňuje bezproblémové snímání a přenos až 500 snímků pro zajištění pracovní efektivity. Tato termokamera kompatibilní s příslušenstvím, jako je adaptér baterií AA1, vás vybaví na jakoukoli práci.
Objednací číslo Bosch
0601083901
0 601 083 901
0.601.083.901
EAN
4053423322361
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termokamery a termodetektory |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423322361 |
| Balení: | karton |
| Napätie akumulátora: | 12,0 V |
| Rozsah merania: | −20 °C až +450 °C |
| Presnosť merania IČ: | ± 2 °C (stredový bod)ᵇ |
| Meracia aplikácia: | Termosnímka |
| Prenos údajov: | USB-C® |
| Tepelná citlivosť (NETD): | <=50 mK |
| Rozlíšenie: | 0,1 °C |
| Laserová dióda: | Laserová trieda 2, 645-660 nm |
| Veľkosť IČ snímača: | 256x192 px |
| Počet bodov merania: | 49 152 |
| Zorné pole (FOV): | 56x42 ° |
| Elektrické napájanie a prevádzkový čas: | 4× 1,5 V LR6 (AA) – 4 hodiny, 1× GBA 12 V – 8 hodín |
| Pamäť obrázkov (počet obrázkov): | 500 |
| Typ pamäte: | Interná pamäť |
| Formát súboru, obrázok: | .jpg |
| Ochrana proti nárazom: | 2 m |
| Ochrana proti prachu a striekajúcej vode: | IP 54 (okrem lítiovo-iónového akumulátora a batériového adaptéra AA1) |
| Hmotnosť: | 0,35 kg |
| Veľkosť displeja: | 2,8" |
| Pracovná teplota: | -10 – 50 °C |
| Skladovacia teplota: | -20 – 50 °C |
| Zaostrovacia vzdialenosť, minimálna: | 0,5 m |
| Obnovovacia frekvencia termosnímok: | 9 Hz |
Naše termokamery - testované PROfíkmi
Rozsah použitia termokamery GTC 400 C Professional
Termokamera GTC 400 C Professional v rukách Tobiasa - špecialistu na opravu okien
Vizualizácia teplotných rozdielov v priebehu niekoľkých sekúnd a jednoduchá dokumentácia výsledkov
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
