Bosch Detektor teploty GTC 400 C, L-Boxx, 1x aku
Kód: 0601083101
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1x Li-Ion akumulátor 2,0 Ah, Rychlonabíječka, Kabel Micro USB, Vložka do L-BOXX na nářadí, Vložka do L-BOXX na příslušenství, Balení L-BOXX 136
Uživatelské výhody nářadí
- Snadná lokalizační orientace naměřených hodnot díky vestavěnému fotoaparátu, který vytváří realistický snímek překrytý termosnímkou
- Snadné zdokumentování a rychlá výměna dat použitím aplikace Bosch Measuring Master
- Vyšší flexibilita díky napájení Dual Power: provoz je možný s 12 V lithium-iontovým akumulátorem nebo se standardními alkalickými bateriemi
- Infračervený senzor s 19 200 měřicími pixely (160 x 120) poskytuje detailní informativní termosnímek
- Snadné používání díky přehledným, snadno čitelným termosnímkům umožňuje snadný vstup do světa termografie
- Okamžitá identifikace přehřátých komponentů elektroinstalací – efektivní testování, efektivní kontrola a údržba systémů
- Snadná lokalizace systémů podlahového vytápění, topných prvků a topných potrubí a snadná kontrola funkčnosti těchto systémů
- Integrovaný WIFI hotspot pro rychlý a snadný přenos obrázků z přístroje GTC 400 C do aplikace Measuring Master. V aplikaci Measuring Master můžete termogramy okomentovat a nastavit k nim značky k označení nálezů
- MicroUSB umožňuje snadný přesun dat do počítače, software GTC určený pro přenos napomáhá v snadné tvorbě reportů. Pro ještě lepší označení nálezů můžete termogramy v softwaru editovat a hned potom vytvořit report
- Integrovaná vizuální kamera pro uložení reálného obrázku spolu s termogramem. Usnadňuje uživatelům zapamatovat si místo měření, pokud není z termogramu zřejmé. Vysvětlování pro zákazníky je také usnadněno, protože můžete termogram a reálný obrázek zobrazit vedle sebe
- Ochrana IP53 chrání přístroj před prachem a stříkající vodou
- Velký 3.5” barevný displej zobrazuje komplexní výsledky měření
- Min./max. alarm
- Automatická stupnice / manuální stupnice
- Funkce úprav
- Vrstvení obrázků
- Funkce obraz v obraze
- Integrovaná digitální kamera
- Nastavitelný emisní stupeň
- Automatické označení horkého a studeného stupně
- Režimy měření: Automatický režim, Ruční režim (funkce PRO), Detekce za studena (indikace nejnižší teploty), Detekce tepla (indikace nejvyšší teploty)
- Možné použití: Izolační kontrola střechy, Chod podlahového vytápění, Ověřte distribuci podlahového vytápění, Kontrola oken a dveří, Přítok a odtok z radiátoru nebo podlahového vytápění, Ohřívač, Elektrická skříň
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GTC 400 C Professional: Podrobnější informace
Termokamera Bosch GTC 400 C Professional umožňuje měření a vizualizaci teplotních rozdílů během několika sekund a snadný záznam výsledků. Aplikace Bosch Thermal umožňuje dokumentaci a rychlý přenos naměřených hodnot. Inteligentní technologie obraz v obraze překrývá detailní reálné snímky a termosnímky (19 200 pix), čímž se získává vysoce kvalitní obraz umožňující jednoznačnou lokalizaci teplotních rozdílů. Systém duálního napájení – možnost napájení akumulátorem 12 V Li-ion nebo standardními alkalickými bateriemi. Ideální pro kontrolu izolací, topných systémů, proudění tepla a vyhledávání přehřátých komponentů. Inteligentní přístroj GTC 400 C Professional je vynikající pomůckou na podporu rozličných profesí v každé fázi projektů: od konzultací se zákazníkem s jednoduchou prezentací snímků situace až po přípravné práce, např. kontrolu vedení rozvodů či přípravu projektové dokumentace a dokonce navazující práce. Tento měřicí přístroj se nesmí používat pro zdravotnické účely.
Objednávací číslo Bosch
0601083101
0 601 083 101
0.601.083.101
EAN
3165140913515
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termokamery a termodetektory |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140913515 |
| Balení: | L-BOXX |
| Rozsah merania: | -10 °C až +400 °C |
| Presnosť merania IČ: | ±3,0 °C |
| Rozlíšenie: | 0,1 °C |
| Tepelná citlivosť (NETD): | <50 mK |
| Veľkosť IČ snímača: | 160x120 px |
| Počet bodov merania: | 19200 |
| Pamäť obrázkov (počet obrázkov, typicky): | 500 |
| Typ pamäte: | Interná pamäť |
| Formát súboru, obrázok: | .jpg |
| Prenos údajov: | MicroUSB , Wi-Fi |
| Ochrana proti prachu a striekajúcej vode: | IP 53 |
| Hmotnosť: | 0,54 kg |
| Rozmery: | 233 x 95 x 63 |
| Podporuje zariadenia s operačným systémom Android: | Smartfón alebo tablet so systémom Android 4.3 alebo vyšším |
| Podporuje zariadenia s operačným systémom iOS: | iPad (od 3. gen.), iPad Air (od 1. gen.), iPad mini (od 1. gen.), iPhone 4S a vyšší |
| Typ displeja: | TFT LCD |
| Veľkosť displeja: | 3,5" |
| Pracovná teplota: | -10 – 45 °C |
| Skladovacia teplota: | -20 – 70 °C |
Naše termokamery - testované PROfíkmi
Rozsah použitia termokamery GTC 400 C Professional
Termokamera GTC 400 C Professional v rukách Tobiasa - špecialistu na opravu okien
Vizualizácia teplotných rozdielov v priebehu niekoľkých sekúnd a jednoduchá dokumentácia výsledkov
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
