Bosch Termodetektor UniversalTemp
Kód: 0603683101
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2x baterie LR06 1,5 V (AA), Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Jednoduchost a přesnost – každodenní měření teploty od mrazniček, oken až po kameny na pečení pizzy
- Infračervená laserová technologie s širokým rozsahem měření -30 °C až +500 °C
- Možnost individuálního nebo nepřetržitého měření
- Výběr ze tří režimů měření poskytuje přesnější výsledky
- Snadno čitelný podsvícený displej se dvěma naměřenými hodnotami
Měřicí technika Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Praktický infračervený teploměr Bosch UniversalTemp pro každodenní použití
Měření povrchových teplot s přístrojem Bosch UniversalTemp je snadné. Infračervená laserová technologie nabízí široký rozsah měření −30 °C až +500 °C. Vyberte si některý ze tří režimů měření pro přesnější výsledky v závislosti na materiálu nebo přepínejte mezi individuálním nebo nepřetržitým režimem s ohledem na potřeby měření. Ergonomický design teploměru, otočný segmentový displej a podsvícení zvyšují viditelnost a usnadňují odečítání výsledků. Během používání je na displeji zobrazeno aktuální měření a předchozí měření. Měření teploty v mrazničce nebo chladničce, peci nebo kamenech na pizzu či kontrola izolace oken při detekci zdrojů energetických ztrát.
Objednací číslo Bosch
0603683101
0 603 683 101
0.603.683.101
EAN
4059952648262
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termokamery a termodetektory |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952648262 |
| Balení: | karton |
| Rozsah merania - Teplota povrchu: | -30 až +500 °C |
| Merná jednotka: | °C alebo °F |
| Presnosť merania (typicky) -30 až -10 °C: | ±(1,8 °C+0,1×|t| °C) |
| Presnosť merania (typicky) -10 až 0 °C: | ±2,8 °C |
| Presnosť merania (typicky) 0 až 100 °C: | ±1,8 °C |
| Presnosť merania (typicky) 100 až 500 °C: | ±1,8 % |
| Optika (pomer vzdialenosť merania : meraná škvrna): | 12 : 1 |
| Batéria: | 2x 1,5 V LR6 (AA) |
| Doba prevádzky cca: | 9 h |
| Hmotnosť: | 0,22 kg |
| Dĺžka: | 101 mm |
| Šírka: | 54 mm |
| Výška: | 171 mm |
Bosch UniversalTemp: Praktický infračervený teplomer na každodenné používanie
Meracie prístroje Bosch. Jednoduché ako vždy. Udržateľnejšie než v minulosti.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
