Bosch Termodetektor AdvancedTemp
Kód: 0603683200
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2x baterie LR06 1,5 V (AA), Měkký vak, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Snadné měření povrchové a pokojové teploty, jakož i vlhkosti vzduchu
- Široký teplotní rozsah od −30 °C do +500 °C
- Identifikuje nedostatečnou izolaci a detekuje tepelné mosty
- Odhaluje riziko plísní na základě analýzy teploty a vlhkosti a interpretace dat
- Recyklované materiály použité na produktu a balení přispívají k udržitelnosti
Měřicí technika Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
0603683200
0 603 683 200
0.603.683.200
EAN
4059952613826
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termokamery a termodetektory |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952613826 |
| Balení: | karton |
| Rozsah merania - Teplota povrchu: | -30 až +500 °C |
| Rozsah merania - Teplota prostredia: | -5 až +50 °C |
| Rozsah merania - Relatívna vlhkosť vzduchu: | 10 až 90 % |
| Merná jednotka: | °C alebo °F |
| Presnosť merania (typicky) -30 až -10 °C: | ±(1,5 + 0,1 × |t|) °C |
| Presnosť merania (typicky) -10 až 0 °C: | ±2,5 °C |
| Presnosť merania (typicky) 0 až 100 °C: | ±1,5 °C |
| Presnosť merania (typicky) 100 až 500 °C: | ±0,015 × t °C |
| Optika (pomer vzdialenosť merania : meraná škvrna): | 12 : 1 |
| Batéria: | 2x 1,5 V LR6 (AA) |
| Doba prevádzky cca: | 8 h |
| Hmotnosť: | 0,28 kg |
| Dĺžka: | 124 mm |
| Šírka: | 53 mm |
| Výška: | 180 mm |
AdvancedTemp: na zlepšenie kvality bývania a úsporu energie
Meracie prístroje Bosch. Jednoduché ako vždy. Udržateľnejšie než v minulosti.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
