Bosch Detektor teploty GTC 600 C, L-Boxx, solo
Kód: 0601083508
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Kabel USB-C™, Vložka do L-BOXX na nářadí, Vložka do L-BOXX na příslušenství, Balení L-BOXX 136
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoké teplotní rozlišení a široký rozsah měření umožňují maximální škálu použití
- Funkce hlasových poznámek a aplikace Bosch Thermal umožňují snadnou dokumentaci termosnímků
- Intuitivní uživatelské rozhraní a hladce integrovatelné funkce umožňují dosáhnout vynikajících výsledků s minimálním počtem kliknutí
- Rychlá a snadná detekce teplotních rozdílů, a to i v exteriéru – termokamera Bosch GTC 600 C Professional poskytuje detailní vizualizaci teplotních rozdílů a umožňuje snadnou dokumentaci
- Nabízí vysoké teplotní rozlišení a široký rozsah měření pro maximální rozsah použití při měření teplot
- Díky funkci hlasových poznámek umožňuje aplikace Bosch Thermal a software GTC Transfer Software snadnou dokumentaci termosnímků
- Intuitivní uživatelské rozhraní a hladce integrovatelné funkce, např. přednastavení hodnoty emisivity a vylepšená galerie s infračervenými, jakož i standardními snímky umožňují dosáhnout vynikajících výsledků s minimálním počtem kliknutí
- Tento přístroj je ideální pro detekci problémů izolací a nežádoucích tepelných mostů
- Odolný přístroj GTC 600 C zvládne pád z výšky 2 metry, disponuje ochranou třídy IP54 a lze jej používat i na pracovištích v nejnáročnějších podmínkách
- Akumulátory Li-ion třídy 12 V navíc zaručují mimořádně dlouhou dobu provozu
- Snadná dokumentace a sdílení naměřených hodnot použitím příslušné aplikace Bosch díky funkci jednoduché výměny Simple Exchange pro přenos dat
- Tato termokamera nabízí přesnost ±2,0 °C* a detekuje teploty v rozsahu -20 °C až +600 °C
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GTC 600 C Professional: Podrobnější informace
Rychlá a snadná detekce teplotních rozdílů, a to i v exteriéru – termokamera Bosch GTC 600 C Professional poskytuje detailní vizualizaci teplotních rozdílů a umožňuje snadnou dokumentaci. Nabízí vysoké teplotní rozlišení a široký rozsah měření pro maximální rozsah použití při měření teplot. Díky funkci hlasových poznámek umožňuje aplikace Bosch Thermal a software GTC Transfer Software snadnou dokumentaci termosnímků. Intuitivní uživatelské rozhraní a hladce integrovatelné funkce, např. přednastavení hodnoty emisivity a vylepšená galerie s infračervenými, jakož i standardními snímky umožňují dosáhnout vynikajících výsledků s minimálním počtem kliknutí. Tento přístroj je ideální pro detekci problémů izolací a nežádoucích tepelných mostů. Odolný přístroj GTC 600 C zvládne pád z výšky 2 metry, disponuje ochranou třídy IP54 a lze jej používat i na pracovištích v nejnáročnějších podmínkách. Akumulátory Li-ion třídy 12 V navíc zaručují mimořádně dlouhou dobu provozu. Snadná dokumentace a sdílení naměřených hodnot použitím příslušné aplikace Bosch díky funkci jednoduché výměny Simple Exchange pro přenos dat. Tato termokamera nabízí přesnost ±2,0 °C* a detekuje teploty v rozsahu −20 °C až +600 °C.
Objednací číslo Bosch
0601083508
0 601 083 508
0.601.083.508
EAN
4059952515144
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termokamery a termodetektory |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952515144 |
| Balení: | L-BOXX |
| Rozlíšenie infračerveného senzora: | 256 x 192 px |
| Teplotná citlivosť: | <=50 mK |
| Spektrálny rozsah: | 8–14 μm |
| Zorné pole: | 45 x 35° |
| Ohnisková vzdialenosť: | >= 0,3 m |
| Ohnisko: | pevné |
| Obnovovacia frekvencia tepelného obrázka: | 9 Hz |
| Počet bodov merania: | 49152 |
| Rozsah merania povrchovej teploty: | -20 °C až +600 °C |
| Presnosť merania povrchovej teploty -20 až +10 °C: | ±4 °C |
| Presnosť merania povrchovej teploty 10 až +100 °C: | ±2 °C |
| Presnosť merania povrchovej teploty nad 100 °C: | ±2 % |
| Teplotné rozlíšenie: | 0,1 °C |
| Max. výška použitia nad referenčnou výškou: | 2 000 m |
| Stupeň znečistenia podľa IEC 61010-1: | 2 |
| Max. relatívna vlhkosť vzduchu: | 90 % |
| Typ displeja: | TFT |
| Veľkosť displeja: | 3,5" |
| Rozlíšenie displeja: | 320 × 240 |
| Formát obrázkov: | .jpg |
| Formát audio: | .wav |
| Počet prvkov uložených pri jednom uložení: | 1 tepelný obrázok (snímok obrazovky), 1 vizuálny reálny obrázok vrátane teplotných hodnôt (metadáta), príp. 1 hlasová poznámka |
| Počet obrázkov v internej pamäti: | 600 |
| Počet obrázkov s 10 s hlasovou poznámkou v internej pamäti obrázkov: | 350 |
| Rozlíšenie zabudovanej vizuálnej kamery: | 640 x 480 px |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Napätie akumulátora: | 12 V |
| Prenos údajov: | Wi-Fi, USB-C™ |
| USB prípojka: | 2.0 |
| Elektrické napájanie systémového času: | CR 2032 (3 V lítiová batéria) |
| Bezdrôtové pripojenie: | WLAN |
| Max. vysielací výkon WLAN: | < 20 mW |
| Pracovný frekvenčný rozsah WLAN: | 2 402 – 2 480 MHz |
| Hmotnosť: | 0,64 – 0,75 kg |
| Dĺžka: | 115 mm |
| Šírka: | 102 mm |
| Výška: | 231 mm |
| Stupeň ochrany (okrem akumulátora, vo vzpriamenej polohe): | IP 54 |
| Odporúčaná teplota prostredia pri nabíjaní: | 0 až 35 °C |
| Prevádzková teplota: | -10 až 45 °C |
| Teplota pri skladovaní s akumulátorom: | -20 až 50 °C |
| Teplota pri skladovaní bez akumulátora: | -20 až 70 °C |
| Podporuje zariadenia s operačným systémom Android: | Smartfón alebo tablet so systémom Android 6.0 alebo vyšším |
| Podporuje zariadenia s operačným systémom iOS: | iPad alebo iPhone so systémom iOS 11 alebo vyšším |
#BOSCHTESTCENTRE – Test ochrany proti prachu s GTC 600 C Professional
Bosch GTC 600 C Professional: podrobná vizualizácia a inteligentná dokumentácia
Bosch Professional: montáž klimatizácie
Naše termokamery - testované PROfíkmi
Odolné meracie prístroje – inšpirované najdrsnejšími remeselníkmi
Robustný GTC 600 C Professional: jednoduchá vizualizácia a dokumentácia termosnímok
Termokamera GTC 600 C Professional: vizualizovanie teplotných rozdielov rýchlo a jednoducho
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
