Bosch Termodetektor GIS 1000 C, karton
Kód: 0601083300
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Adaptér na alkalické baterie AA, 4x 1,5 V LR6 baterie (AA), Kabel Micro USB 2609120670, 1/2 Vložka do L-BOXX na nářadí, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Integrovaná kamera pro bezprostřední zdokumentování naměřených hodnot v obrázku
- Konektivita – prostřednictvím Bluetooth lze naměřené hodnoty přímo na místě přenést do smartphonu a poté odeslat e-mailem
- Rychle se aklimatizující senzor pro přesná měření teploty v místnosti a relativní vlhkosti vzduchu
- Jednoduché uživatelské rozhraní pro intuitivní ovládání
- Jasná LED dioda pro lepší záznam při ztížených světelných podmínkách
- Duální napájení: provoz je možný s 10,8 V LI akumulátorem, jakož i se standardními alkalickými bateriemi
- Snadná výměna a důmyslné dokumentování naměřených hodnot díky aplikaci GLM measure&document. Podporovaná zařízení se systémem Android: smartphony a tablety se systémem od Android 4.0 / Podporovaná zařízení s iOS: od iPhone 4S, iPad (od 3. gen.), iPad Air (od 1. gen.), iPad mini (od 1. gen.)
- Přenos obrázků z galerie GIS 1000 C do koncového přístroje s Androidem
- Min./max. alarm
- Automatická stupnice / manuální stupnice
- Integrovaná digitální kamera
- Nastavitelný emisní stupeň
- Bluetooth
- Režim zjišťování tepelných mostů
- Režim výstrahy před plísní
- Připojení měřicího snímače typu K
- Dodatečné označení měřeného pole
- LED
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GIS 1000 C Professional: Podrobnější informace
Detektor teploty Bosch GIS 1000 C Professional je rychlé řešení pro přesné měření a dokumentaci teplot a relativní vlhkosti. Integrovaný fotoaparát přístroje při záznamu měření prakticky zaznamenává snímky pro okamžité zobrazení s příslušnými hodnotami. Podrobné údaje se dokumentují rychle a lze je sdílet do vzdálených zařízení díky aplikaci Bosch Thermal prostřednictvím připojení Bluetooth®. Tento detektor teploty umožňuje záznam teplot, nabízí pracovníkům pět různých režimů pro komplexní měření povrchové a kontaktní teploty (s integrovanou funkcí termočlánku typ K), výpočtem rosného bodu a tepelného mostu a uživatelským režimem pro vlastní hodnoty. Profesionálové mohou používat detektor teploty pro řadu prací od zjišťování rizika plísní až po kontrolu tepelných mostů, jakož i pro přesné kontaktní měření odrazivých povrchů, kapalin a přímé měření teploty vzduchu. Spolu s měřením povrchové teploty a kontaktní teploty umožňuje prostorový senzor přístroje GIS 1000 C Professional i rychlé monitorování okolních podmínek pro přesné měření teploty v místnosti a relativní vlhkosti a dokonce mnohé další možnosti použití. Přehledné uživatelské rozhraní umožňuje intuitivní ovládání a získávání velmi přesných výsledků širokého rozsahu měření. GIS 1000 C Professional není vhodný pro použití ve zdravotnictví.
Objednací číslo Bosch
0601083300
0 601 083 300
0.601.083.300
EAN
3165140798587
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termokamery a termodetektory |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140798587 |
| Balení: | karton |
| Rozsah merania: | -40 °C … +1 000 °C |
| Presnosť merania IČ: | ±1,0 °C |
| Optika (pomer odstupu merania : miesto merania): | 50:1 |
| Rozlíšenie: | 0.1 °C |
| Presnosť merania relatívnej vlhkosti vzduchu: | ± 2 % |
| Laserová dióda: | Trieda lasera 2,635 nm |
| Pamäť obrázkov (počet obrázkov): | >200 |
| Typ pamäte: | Interná pamäť |
| Formát súboru, obrázok: | .jpg |
| Prenos údajov: | MicroUSB, Bluetooth, Bluetooth© Smart |
| Ochrana proti nárazom: | 1 m |
| Dĺžka: | 14 cm |
| Šírka: | 9 cm |
| Výška: | 21 cm |
| Hmotnosť: | 0,6 kg |
| Podporuje zariadenia s operačným systémom Android: | Smartfóny s operačným systémom Android 2.3.x a vyššie, Tablety s operačným systémom Android 3.x.x a vyššie |
| Podporuje zariadenia s operačným systémom iOS: | iPad (3. gen.), iPad (4. gen.), iPad mini, iPhone 4S, iPhone 5 |
| Typ displeja: | TFT LCD |
| Veľkosť displeja: | 2,8" |
| Pracovná teplota: | -10 – 50 °C |
| Skladovacia teplota: | -20 – 70 |
| Pracovný dosah: | 0,1 – 5 m |
Termodetektor Bosch GIS 1000 C Professional
Termodetektor Bosch GIS 1000 C Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
