Bosch Multibruska PSM Primo
Kód: 06033B8000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1 brusný papír, Balení kartón
Uživatelské výhody nářadí
- Pro práci na rozích, hranách nebo velkých povrchových plochách
- Rychlá výměna brusného papíru velkronovým upínáním
- Bezprašná práce zajištěna mikrofiltračním systémem s přípojkou pro vysavač Úzký a dlouhý špič brusné desky pro zvládnutí těžko přístupných míst
- Mikrovelkronové upínání
- Mikrofiltrační systém
- Tlumení rukojeti měkkou vložkou
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Bosch PSM Primo: Ideální pro dosažení přesných výsledků na menších rovných plochách, rozích, hranách a problematických místech.
Tato kompaktní multibruska představuje ideální volbu pro lehké dokončení broušení a oprav ve stísněných prostorech. Bruska Bosch PSM Primo je navržena pro práci bez námahy na těžko dostupných místech v rozích, na hranách a menších rovných površích. Výměna brusného papíru je rychlá a jednoduchá díky upínání na suchý zip. Mikrofiltrační schránka na prach snižuje prašnost a zachovává vyšší čistotu pracoviště. Tato multibruska je vhodná pro práci s tvrdým a měkkým dřevem, lakovanými a natřenými povrchy a zvládne menší práce a opravy, jako např. práce na nábytku, dveřích, zárubních, policích a dřevěných hračkách.
Objednávací číslo Bosch
06033B8000
0 603 3B8 000
0.603.3B8.000
EAN
3165140718059
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Multifunkčné brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140718059 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 50 W |
| Brúsna plocha: | 93 cm2 |
| Počet kmitov: | 24.000 min-1 |
| Priemer dráhy krúživého pohybu: | 1,4 mm |
| Hmotnosť: | 0,6 kg |
Multibrúska PSM Primo
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
