Bosch Multibruska PSM 200 AES
Kód: 06033B6000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Pravouhlá brusná deska 2609256D19, 1 brusný papír delta, 1 brusný papír pravouhlý, Balení kufr z plastu
Uživatelské výhody nářadí
- Se dvěma vyměnitelnými brusnými deskami pro práci na rozích, hranách nebo velkých povrchových plochách
- Broušení materiálů, které mají různé povahy, s plynulou předvolbou otáček
- Rychlá výměna brusného papíru velkronovým upínáním
- Bezprašná práce zajištěna mikrofiltračním systémem s přípojkou pro vysavač
- Mikrovelkronové upínání
- Mikrofiltrační systém
- Tlumení rukojeti měkkou vložkou
- Systém Bosch SDS
- Předvolba otáček
- Regulační elektronika Bosch
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Bosch PSM 200 AES: Ideální pro broušení středně velkých a větších rovných ploch, jakož i rohů a hran.
Broušení středně velkých a větších rovných povrchů, rohů a hran je bez námahy, díky tomuto výkonnému univerzálnímu nářadí. Bosch PSM 200 AES má trojúhelníkovou desku pro práci ve stísněných prostorech a pravouhlou desku pro větší plochy. Vychutnejte si rychlou výměnu příslušenství díky systému SDS. Elektronická předvolba otáček dovoluje otáčky, které perfektně vyhovují každé práci a materiálu. Tato multifunkční bruska je vhodná pro práci s dřevem, lakovanými a natřenými povrchy, kovem a zvládne práce na nábytku, dveřích, zárubních, schodech a podlahách. Mikrofiltrační systém snižuje prašnost.
Objednávací číslo Bosch
06033B6000
0 603 3B6 000
0.603.3B6.000
EAN
3165140717953
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Multifunkčné brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140717953 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Menovitý príkon: | 200 W |
| Brúsna doska pravouhlá: | 164 cm2 (92 x 182 mm) |
| Počet kmitov: | 6.000 - 26.000 min-1 |
| Priemer dráhy krúživého pohybu: | 1,8 mm |
| Hmotnosť: | 1,4 kg |
Multibrúska PSM 200 AES
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
