Bosch Flexibilní měřicí pásy MS 90 Professional
Kód: 1600A038D2
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Uživatelské výhody nářadí
- Nevodivý gumový povlak zajišťuje, že měření nebude rušeno
- Bezpečná magnetická síla pro bezpečné zavěšení nářadí na kovové povrchy
- Nastavitelný popruh se suchým zipem se přesně přizpůsobí potřebám a pasuje na různé testovací nářadí a měřicí přístroje Bosch
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Vhodné pro
GDM 600-15, GMC 600-15, GFM 1000-15 Professional
Práce s nářadím
Bosch MS 90 Professional: Podrobnější informace
Bosch MS 90 Professional je navrženo pro zvýšení efektivity elektrikářů. Díky dvojité izolaci silikonovým povlakem si pásky zachovávají pružnost i při nižších teplotách a zajišťují optimální pracovní podmínky. Odnímatelné krytky umožňují přesné měření menších komponentů a zajišťují všestrannost spolu s kategoriemi měření CAT IV 600 V / CAT III 1000 V, 10 A (s krytkou) a CAT II 1000 V, 10 A (bez krytky). Gumový povlak umožní stabilní uchopení, zvyšuje bezpečnost a zabraňuje vyklouznutí během používání.
Bosch MS 90 Professional spolehlivě využijí elektrikáři při přesných měřeních elektrických instalací, údržbách a opravách. Kompatibilita s testovacím nářadím a přístroji Bosch, důležité příslušenství do každé profesionální sady nářadí.
Objednací číslo Bosch
1600A038D2
1 600 A03 8D2
1.600.A03.8D2
EAN
4053423503104
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické zkoušečky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423503104 |
| Balení: | karton |
| Rozsah merania prúdu: | 10 A |
| Bezpečnostná trieda: | CAT IV 600 V / CAT III 1000 V |
| Bezpečnostná trieda so zloženými krytkami: | CAT II 1000 V |
| Dĺžka kábla meracích pásov: | 90 cm |
| Veľkosť balenia (šírka x dľžka x výška: | 56 x 44 x 185 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
