Bosch Elektrická zkoušečka GDM 600-15 + MH 1 Professional
Kód: 0601077301
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2× baterie 1,5 V LR6 (AA), MS 90 Professional 1600A038D2, Taška, MH 1 Professional 1600A038CY, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Díky ochraně na úrovni IP65 zvládá náročné podmínky a je odolný proti nárazům
- Všestranná měření: frekvence, kontinuita, odpor a kapacitance se záznamem dat min./max./průměr
- Kompaktní konstrukce pro používání jednou rukou, plus stojánek a magnetické řešení pro zavěšení umožňující ovládání bez použití rukou
- Ochrana proti pádům z výšky až 2 m
- Prachotěsnost a ochrana proti stříkající vodě na úrovni IP65
- Invertovaný displej LCD pro zřetelné údaje při práci
- Testováno v kategorii bezpečnosti měření obvodů CAT III 600V
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GDM 600-15 Professional: Podrobnější informace
Bosch GDM 600-15 Professional je navržen s ohledem na zvýšení efektivity pomocí přesných měření True RMS. Jeho velký invertovaný displej LCD zajišťuje zřetelné údaje při různých pracích. Tento všestranný přístroj umožňuje měření frekvence, kontinuity, odporu a kapacitance a rovněž zaznamenává kolísání signálu pomocí měření hodnot min./max./průměr. Je navržen tak, aby odolal náročným podmínkám, má stupeň krytí IP65 pro zvýšenou odolnost a ochranu proti pádům z výšky až 2 m. A díky komfortnímu úchopu, který pomáhá snižovat únavu, se můžete spolehnout na potřebný výkon GDM 600-15 Professional, a to i v těch nejnáročnějších podmínkách.
Multimetr Bosch GDM 600-15 Professional je ideální přístroj pro elektrikáře, techniky HVAC, správce budov a elektrotechniky a je ideální pro elektrické instalace, údržbu a opravy. Umožňuje měření napětí, proudu a odporu v různých elektrických systémech při zajištění správného fungování a vyhledávání poruch. Kompaktní konstrukce umožňuje snadné ovládání jednou rukou; vestavěný stojánek a samostatné magnetické řešení pro zavěšení nabízejí pohodlné používání bez rukou.
Bosch GDM 600-15 Professional je kompatibilní s lithium-iontovým akumulátorem a nabízí dlouhotrvající výkon. Je testován z hlediska bezpečnosti v kategorii měření obvodů CAT III 600V a rovněž vybaven vysoce kvalitními měřicími pásky vyrobenými z pružného a odolného silikonu, zajišťujícími spolehlivost. Tento kompaktní a efektivní multimetr je konstruován tak, aby vám pomohl při všech elektrikářských pracích.
Objednávací číslo Bosch
0601077301
0 601 077 301
0.601.077.301
EAN
4053423340648
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické zkoušečky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423340648 |
| Balení: | karton |
| Rozsah merania napätia: | 600 V AC/DC |
| Rozsah merania prúdu: | 10 A AC/DC |
| Rozsah merania frekvencie: | 50 kHz ACV / 2 kHz ACA |
| Rozsah merania odporu: | 40 MΩ |
| Rozsah merania kapacity: | 1000 µF |
| Stupeň ochrany: | IP 65 |
| Typ displeja: | Invertovaný LCD |
| Rozlíšenie napätia AC: | 0,1 mV |
| Presnosť striedavého (AC) napätia: | ±1,0 % + 3 |
| Rozlíšenie jednosmerného (AC) prúdu: | 0.001 A |
| Presnosť AC: | ± 1.5% + 3 |
| Frekvenčné rozlíšenie: | 0,01 Hz |
| Presnosť frekvencie: | ±0,1 % + 2 |
| Rozlíšenie napätia DC: | 0,1 mV |
| Presnosť napätia DC: | ±0,5 % + 2 |
| Rozlíšenie jednosmerného prúdu: | 0,001 A |
| Presnosť DC: | ±1,0 % + 3 |
| Rozlíšenie odporu: | 0,01 MOhm |
| Presnosť odporu: | ±2,0 % + 5 |
| Presnosť kapacitancie: | ±1,9 % + 2 |
| Bezpečnostná trieda: | CAT II 1000 V |
| Rozlíšenie kontinuity: | 0.1 Ohm |
| Presnosť kontinuity: | ± 1.0 % + 5 |
| Akustická odozva: | áno |
| Kontinuita: | áno |
| Skutočné RMS: | áno |
| Skúšanie priechodu: | áno |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
