Bosch Elektrická zkoušečka GVT 1000-15 Professional
Kód: 0601077800
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2× baterie 1,5 V LR03 (AAA), Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Navrženo do náročných podmínek díky stupni ochrany IP65, stabilnímu připojení kabelů k přístroji a odolnosti proti nárazu
- Testování napětí až do 1000 V AC/DC s vizuálními, zvukovými a vibračními upozorněními
- Navrženo v souladu s IEC EN 61243-3:2014 pro ověření absence napětí i v případě vybitých baterií
- Jednoruční ovládání: Připojitelné rukojeti pro ovládání jednou rukou
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GVT 1000-15 Professional: Podrobnější informace
Měřič napětí Bosch GVT 1000-15 Professional je spolehlivým partnerem pro efektivní kontrolu napětí až do 1000 V AC/DC. Je navržen pro elektrikáře, nabízí vizuální odezvu LED, bzučák pro zvuková upozornění a vibrační odezvu, která indikuje přítomnost napětí a chrání vás při práci. Komfortní úchop pomáhá snižovat únavu; kabel délky 125 cm je ideální pro měření ve velkých rozvodných skříních. A díky odolné konstrukci se stupněm ochrany IP65 a odolnosti proti pádu poskytuje tento měřič napětí spolehlivý výkon i v náročných pracovních podmínkách.
Tento měřič napětí je nezbytný pro elektrikáře, správce nemovitostí a majitele domů. Pomáhá vám zjistit napětí v obvodech, identifikovat vodiče pod napětím a vyhnout se nebezpečným situacím s elektřinou. Ať instalujete nové zásuvky v domácnosti, kontrolujete proudové chrániče nebo testujete kontinuitu, polaritu nebo pořadí fází, můžete se spolehnout na GVT 1000-15 Professional, který vás ochrání a usnadní vám práci.
Bosch GVT 1000-15 Professional je vybaven vestavěným světlem pro lepší osvětlení na tmavých místech. Splňuje bezpečnostní normy CAT IV 600 V/CAT III 1000 V, integrovaná funkce samotestování kontroluje funkčnost přístroje, aby se zajistila řádná ochrana uživatele. A díky připojitelným rukojetím pro ovládání jednou rukou můžete snadno a jednoduše měřit zásuvky a výstupy a urychlit si práci.
Objednací číslo Bosch
0601077800
0 601 077 800
0.601.077.800
EAN
4053423330083
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické zkoušečky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423330083 |
| Balení: | karton |
| Bezpečnostná trieda: | CAT IV 600 V / CAT III 1000 V |
| Rozsah merania napätia: | 12 … 1000 V AC/DC |
| Frekvenčný rozsah: | 10 … 1000 Hz |
| Maximálna doba prevádzky: | 30 s |
| Doba regenerácie: | 240 s |
| Špičková hodnota skúšaného prúdu: | ≤ 3,5 mA |
| Stupeň ochrany: | IP 65 |
| Typ displeja: | LED |
| Hmotnosť bez batérií: | 0,40 kg |
| Skúšanie priechodu: | áno |
| Funkcia lampáša: | áno |
| Akustická odozva: | áno |
| Vibračná odozva: | áno |
| Kontinuita: | áno |
| Test polarity: | áno |
| Test fázovej postupnosti: | áno |
| Test jednopólovej fázy: | áno |
| Načítanie pripojenia tlačidlom: | áno |
| Vypínanie RCD: | áno |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
