Bosch Elektrická zkoušečka GMC 600-15 Professional
Kód: 0601077600
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2× baterie 1,5 V LR6 (AA), MS 90 Professional 1600A038D2, Taška, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Navrženo do náročných podmínek díky stupni ochrany IP54 a odolnosti proti nárazům
- Umožňuje měření střídavého proudu do 600 A a napětí do 600 V AC/DC
- Kompaktní konstrukce umožňuje snadné ovládání jednou rukou a pohodlné magnetické zavěšení, když uživatel potřebuje obě ruce
- Ochrana proti pádům z výšky až 2 m
- Otevírání čelistí až do 30 mm
- Snadné ovládání jednou rukou pro různé pracovní operace
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GMC 600-15 Professional: Podrobnější informace
Bosch GMC 600-15 Professional je navržen tak, aby zvýšil efektivitu přesnými údaji při různých pracích. Nabízí všestranné možnosti měření včetně střídavého proudu do 600 A a stejnosměrného i střídavého napětí do 600 V. Velký invertovaný displej LCD poskytuje jasné zobrazení; měření True RMS zajišťuje přesnost. Díky odolné konstrukci se stupněm ochrany IP54 tento klešťový měřič zvládne náhodné pády a drsné podmínky, a tak je spolehlivým společníkem v náročných podmínkách.
Klešťový měřič Bosch GMC 600-15 Professional je ideální přístroj pro elektrikáře a techniky HVAC a je vynikající pro elektrické instalace, údržbu a opravy. Jeho kompaktní a ergonomická konstrukce umožňuje snadné ovládání jednou rukou; samostatné magnetické řešení pro zavěšení (MH 1 Professional) nabízí komfort používání bez rukou. A díky testovaným charakteristikám CAT IV 300 a CAT III 600 V z hlediska vysoké úrovně bezpečnosti je tento klešťový měřič vhodný zejména pro měření vysokého proudu v izolovaném kabelu.
Bosch GMC 600-15 Professional je kompatibilní s lithium-iontovým akumulátorem, což umožňuje bezproblémové začlenění do sady nářadí a dlouhou výdrž. Obsahuje kvalitní měřicí pásky vyrobené z pružného a odolného silikonu. Funkce pozastavení zobrazení zachycuje naměřené hodnoty, pohodlné uchopení snižuje únavu při dlouhodobém používání – díky tomu je to nezbytný přístroj pro profesionály, kteří hledají přesnost a spolehlivost.
Objednávací číslo Bosch
0601077600
0 601 077 600
0.601.077.600
EAN
4053423330656
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické zkoušečky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423330656 |
| Balení: | karton |
| Rozsah merania napätia: | 600 V AC/DC |
| Rozsah merania prúdu: | 600 A AC |
| Rozsah merania odporu: | 40 MΩ |
| Stupeň ochrany: | IP 54 |
| Typ displeja: | Invertovaný LCD |
| Rozlíšenie napätia AC: | 0,1 V |
| Presnosť striedavého (AC) napätia: | ±1,2 % + 5 |
| Rozlíšenie jednosmerného (AC) prúdu: | 0.1 A |
| Presnosť AC: | ± 1.8% + 5 |
| Rozlíšenie napätia DC: | 0,1 V |
| Presnosť napätia DC: | ±1,0 % + 3 |
| Rozlíšenie odporu: | 0,01 MOhm |
| Presnosť odporu: | ±2,0 % + 5 |
| Bezpečnostná trieda: | CAT III 600 V / CAT IV 300 V |
| Rozlíšenie kontinuity: | 0.1 Ohm |
| Presnosť kontinuity: | ± 1.0 % + 5 |
| Rozsah kontinuity: | 0 Ω |
| Akustická odozva: | áno |
| Kontinuita: | áno |
| Skutočné RMS: | áno |
| Skúšanie priechodu: | áno |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
