Bosch Elektrická zkoušečka GVD 1000-17 Professional
Kód: 0601077000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2× baterie 1,5 V LR03 (AAA), Kartonové balení
Přednosti nářadí pro uživatele
- Odolná konstrukce se stupněm krytí IP67 pro výjimečnou ochranu proti prachu a vodě pro nejnáročnější práce
- Duální rozsah napětí od 24 V do 1 000 V AC nebo 90 V do 1 000 V AC pro všestrannou práci
- Spolehlivý výkon díky automatickému samotestování před každým použitím
- Odolné proti pádu z výšky 2 metrů
- Prachotěsné a chráněné proti ponoření do vody až do 1 m podle stupně krytí IP67
- Systém automatického samotestování
- Bezpečnostní třída CAT IV 1000 V
- Duální rozsah detekce napětí od 24 V do 1 000 V AC a 90 V až 1 000 V AC
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GVD 1000-17 Professional: Podrobnější informace
Napěťová zkoušečka Bosch GVD 1000-17 je špičkový přístroj navržený pro profesionály ke zvýšení bezpečnosti a efektivity při elektrikářských pracích. Krytí IP67 zaručuje, že přístroj je chráněn proti prachu a vodě; odolný pogumovaný kryt poskytuje ochranu proti pádu z výšky až 2 m. Tato napěťová zkoušečka nabízí všestrannost pro různé práce – duální rozsah detekce napětí od 24 V do 1 000 V AC a vysokou citlivost v rozsahu 24 V. GVD 1000-17 je rovněž vybavena systémem automatického samotestování každých 5 sekund, aby se ověřila funkčnost během používání a zaručila spolehlivost a bezpečnost, na které se můžete při práci spolehnout.
Tento detektor napětí je nezbytným nářadím pro elektrikáře, kteří potřebují provést rychlou kontrolu napětí v různých prostředích – od testování na náročných staveništích po testování v čistém interiérovém prostředí. GVD 1000-17 je preferovaný přístroj, ať už řešíte problémy s elektrickými instalacemi, kontrolujete elektrické zásuvky nebo uzemnění elektrických okruhů. Integrované světlo pomáhá při snížené viditelnosti a praktická spona na opasek umožňuje mít přístroj vždy po ruce.
Bosch GVD 1000-17 Professional disponuje testem CAT IV 1000 V, což poskytuje další úroveň ochrany uživatelů, kteří pracují s vysokonapěťovými systémy. Přístroj je konstrukčně vybaven hrotem, který se rozsvítí červeně, oranžově nebo zeleně, zvukovým signálem pípnutím a vibračním upozorněním pro zřetelnou indikaci napětí. GVD 1000-17 je přístroj navržený s ohledem na zjednodušení a zvýšení bezpečnosti při nejnáročnějších pracích a je nezbytnou výbavou v nářadí profesionálů, kteří pracují s elektřinou.
Objednací číslo Bosch
0601077000
0 601 077 000
0.601.077.000
EAN
4053423330045
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické zkoušečky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423330045 |
| Balení: | karton |
| Bezpečnostná trieda: | CAT IV 1000 V |
| Rozsah merania v režime vysokého napätia: | 90 – 1 000 V AC |
| Rozsah merania v režime nízkeho napätia: | 24 – 1 000 V AC |
| Napájanie: | 2 batérie LR03, 1,5 V (AAA) |
| Stupeň ochrany: | IP 67 |
| Automatické vypínanie po cca.: | 5 min |
| Typ displeja: | LED |
| Hmotnosť bez batérií: | 0,05 kg |
| Vibračná odozva: | áno |
| Meranie NCV: | áno |
| Funkcia lampáša: | áno |
| Akustická odozva: | áno |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
