Bosch Elektrická zkoušečka GFM 1000-15 + MH 1 Professional
Kód: 0601077401
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2× batéria 1,5 V LR6 (AA), MS 90 Professional 1600A038D2, Taška, MH 1 Professional 1600A038CY, Balení kartón
Uživatelské výhody nářadí
- Zvýšená odolnost díky stupni ochrany IP54 a pohodlné uchopení do náročných podmínek
- Umožňuje měření až 200 A AC a nabízí konstrukci s otevřenými čelistmi pro rychlejší práci
- Kompaktní konstrukce s kompatibilním řešením magnetického zavěšení (MH 1 Professional) pro práci ve stísněných prostorech
- Ochrana proti pádům z výšky až 2 m
- Konstrukce s otevřenou svorkou 16 mm
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GFM 1000-15 Professional: Podrobnější informace
Profesionální klešťový měřič Bosch GFM 1000-15 je určen pro profesionály, kteří potřebují rychlé a efektivní měření střídavého proudu a napětí AC/DC. Díky konstrukci s otevřenou svorkou můžete měřit proud až do 200 A AC bez testovacích kabelů, což šetří čas a námahu. Tento univerzální přístroj umožňuje měření střídavého proudu, napětí AC/DC až do 1000 V, kontinuity, odporu a má integrovaný LoZ V AC/DC. Se stupněm ochrany IP54 a robustní konstrukcí nabízí odolnost proti náhodným pádům a náročným podmínkám. Pohodlné uchopení také snižuje únavu při delším používání, a proto je nezbytností pro elektrikáře a techniky HVAC.
Bosch GFM 1000-15 Professional je ideální přístroj pro elektrikáře a techniky HVAC, umožňuje neinvazivní měření střídavého proudu a rychlejší práci bez přerušování obvodů. Jeho kompaktní konstrukce usnadňuje používání ve stísněných prostorech, jako jsou např. komplikované elektrické panely, jakož i v jiných náročných prostředích. Integrovaný bezkontaktní detektor napětí (NCV) a světlo zvyšují bezpečnost a komfort, díky čemuž jsou spolehlivou volbou pro elektrické instalace, údržbu a opravy.
Bosch GFM 1000-15 Professional je ideální přístroj pro elektrikáře a techniky HVAC, umožňuje neinvazivní měření střídavého proudu a rychlejší práci bez přerušování obvodů. Jeho kompaktní konstrukce usnadňuje používání ve stísněných prostorech, jako jsou např. komplikované elektrické panely, jakož i v jiných náročných prostředích. Integrovaný bezkontaktní detektor napětí (NCV) a světlo zvyšují bezpečnost a komfort, díky čemuž jsou spolehlivou volbou pro elektrické instalace, údržbu a opravy.
Objednací číslo Bosch
0601077401
0 601 077 401
0.601.077.401
EAN
4053423340655
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické zkoušečky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423340655 |
| Balení: | karton |
| Rozsah merania napätia: | 1000 V AC/DC |
| Rozsah merania napätia s nízkou vstupnou impedanciou (LoZ): | 1000 V AC/DC |
| Rozsah merania prúdu: | 200 A AC |
| Rozsah merania frekvencie: | 10 Hz ... 50 kHz |
| Rozsah merania frekvencie ACV: | 10 Hz ... 50 kHz |
| Rozsah merania odporu: | 60 MΩ |
| Stupeň ochrany: | IP 54 |
| Typ displeja: | Invertovaný LCD |
| Rozlíšenie napätia AC: | 1 V |
| Presnosť striedavého (AC) napätia: | ±1,5 % + 5 |
| Presnosť AC: | ± 3.0% + 3 |
| Frekvenčné rozlíšenie: | 0,01 kHz |
| Presnosť frekvencie: | ±0,1 % + 2 |
| Rozlíšenie napätia DC: | 1 V |
| Presnosť napätia DC: | ±1,0 % + 2 |
| Rozlíšenie odporu: | 0,01 MOhm |
| Presnosť odporu: | ±2,0 % + 5 |
| Bezpečnostná trieda: | CAT IV 600 V / CAT III 1000 V |
| Rozlíšenie kontinuity: | 0.1 Ohm |
| Presnosť kontinuity: | ± 1.0 % + 5 |
| Rozsah kontinuity: | 0 Ω |
| Rozlíšenie jednosmerného (AC) prúdu: | 0.1 A |
| Meranie NCV: | áno |
| Funkcia lampáša: | áno |
| Akustická odozva: | áno |
| Kontinuita: | áno |
| Skutočné RMS: | áno |
| Skúšanie priechodu: | áno |
| Bezdotykové skúšanie napätia (NCV): | áno |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
