Bosch Excentrická bruska GET 55-125
Kód: 0601257000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Brusný talíř 125 mm 2608601332, 1x brusný list, Ochranný kroužek pro 125 mm 2607017496, Sací objímka pro 125 mm 2607017498, Přídavná rukojeť včetně šroubu 2607017500, Šestihranný imbusový klíč, Balení karton
Výhody pro uživatele nářadí
- Perfektně ergonomická rukojeť s malým obvodem úchopu zajišťuje nejlepší ovládání
- Brusná podložka pohodlně pasuje na všechny brusné listy bez ohledu na počet otvorů
- Extrémně výkonný motor 550 W a aktivní rotace podložky zajišťují vynikající rychlost broušení
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Odsávání prachu přímo do integrovaného prachového sáčku na nářadí a/nebo pomocí víceúčelového vysavače
- Rychlá změna mezi režimem přímého pohonu a excentrickým režimem
- Ergonomická manipulace díky nízké hmotnosti a kompaktní konstrukci
- Pohodlný a stabilní spínač (zadní strana) pro rychlou a snadnou změnu mezi aktivním a normálním režimem
- Nejlepší možná ergonomie pro maximální kontrolu a pohodlí
- Výkonný motor s konstantní rychlostí pro rychlejší práci
- Regulace otáček pro použití u více druhů povrchů
- Přídavné antistatické odsávání pro snadné manévrování s připojenou odsávací hadicí
- Pomocná rukojeť s možností oboustranné montáže pro větší kontrolu, např. při leštění
- Vyjímatelný chránič zabraňuje poškození brusného talíře
- Nový multi-dírový brusný talíř pro vynikající odvod prachu
- Předvolba frekvence kmitů
- Velcro upínání
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GET 55-125 Professional: Podrobnější informace
Bosch GET 55-125 Professional je aktivně poháněná elektrická excentrická bruska s průměrem 125 mm poskytující vynikající ovládání a vynikající manipulaci. Konstrukce s perfektní ergonomickou přední opěrkou dlaně a rukojetí s velmi malým obvodem umožňuje nejlepší ovládání nářadí. Brusná deska s množstvím otvorů umožňuje praktické použití všech brusných papírů bez ohledu na počet otvorů. Je rovněž vybavena extrémně výkonným motorem s příkonem 550 W a aktivním otáčením desky, díky čemuž poskytuje vynikající úběr. Tato elektrická bruska Bosch je určena pro základní broušení, průběžné broušení, odstraňování nátěrů, závěrečné zpracování a leštění povrchů. Lze ji použít na dřevo, dýhu, nátěry, tmely, jakož i minerální či akrylové povrchy. Je kompatibilní se systémem odsávání prachu Bosch Click & Clean.
Objednací číslo Bosch
0601257000
0 601 257 000
0.601.257.000
EAN
3165140835206
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Excentrické brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140835206 |
| Balení: | karton |
| Průměr brusného listu: | 125 mm |
| Menovitý príkon: | 550 W |
| Voľnobežné otáčky: | 3.300 - 7.800 min-1 |
| Voľnobežné kmity: | 6.600 - 15.600 min-1 |
| Otáčky pre hrubý výbrus: | 200 - 480 min-1 |
| Upínanie: | Velkronové upínanie = suchý zips |
| Priemer oscilačného pohybu: | 3,5 mm |
| Priemer brúsneho taniera: | 125 mm |
| Hmotnosť: | 2,4 kg |
| Dĺžka: | 385 mm |
| Šírka: | 229 mm |
| Výška: | 141 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
