Bosch Akumulátorový vysokotlaký čistič UniversalAquatak 36V-100, 1x aku 4 Ah
Kód: 06008C7002
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1 akumulátor 4,0 Ah, Nabíječka, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Komfortní akumulátorové tlakové čištění třídy 36 V
- Výkonný vysokotlaký čistič s efektivní spotřebou vody
- Možnost přístupu k vodě i na vzdálených místech díky funkci samonasávání
- Všestranné čištění se 2 režimy tlaku a trojitou tryskou
- Kompaktní konstrukce pro snazší přenášení a uložení
- Technologie Syneon zaručuje optimální výkon a maximální dobu provozu
- Kompatibilní s akumulátorem Bosch 36V POWER FOR ALL
- Funkce Autostop
- Příklady aplikace - mytí: motocykly, terasy, zahradní nářadí, zahradní ploty, zahradní nábytek, auta
- Řada nářadí Universal: zaměřeno na funkčnost a výkonnost pro širší okruh úkolů, na středně velké úkoly
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí do zahrady pro domácí kutily
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
06008C7002
0 600 8C7 002
0.600.8C7.002
EAN
4059952582368
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové vysokotlaké čističe |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952582368 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Buben vysokotlaké hadice: | ne |
| Max. tlak: | 100 bar |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Technológia akumulátora: | Li-Ion |
| Typ motora: | Série |
| Menovitý príkon: | 0,5 kW |
| Typ čerpadla: | Tlaková nádoba 3 |
| Max. prietok: | 3,1 l/min |
| Min. prietok: | 1,7 l/min |
| Max. teplota privádzanej vody: | 40 °C |
| Schopnosť samonasávania: | 0,5 m |
| Typ hadice: | PVC |
| Dĺžka hadice: | 4 m |
| Menovitý tlak: | 67 bar |
| Max. vstupný tlak: | 10 bar |
| Nastavenia tlaku: | ekonomický (ECO) a vysoký (High) |
| Hmotnosť (bez príslušenstva): | 3,6 kg |
| Výška: | 532 mm |
| Šírka: | 384 mm |
| Hĺbka: | 207 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
