Bosch Akumulátorový exteriérový čistič Fontus, 1x aku
Kód: 06008B6101
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Fontus 2. generace, 1 Li-Ion akumulátor 2,5 Ah, Nabíječka, Stříkací pistole, SmartBrush, Hadice 4 m, Vodní filtr, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Akumulátorové čištění doma nebo na cestách – po připojení k vodovodní síti nebo použitím vestavěné nádrže objemu 15 litrů
- Ideální čistič pro péči o cenné předměty – automobily, motocykly, kempingové potřeby či jízdní kola
- Univerzální použití: čtyři druhy vodního proudu, nastavitelný tlak vody a kartáč SmartBrush
- Teleskopická rukojeť a stabilní kola pro rychlé sestavení a snadné ovládání
- Odkládací prostor pro příslušenství a držák pistole pro jedinečné pohodlí
- Rychlé sestavení a snadné ovládání – akumulátorový čistič Fontus 18V umožňuje rychlé a snadné čištění
- Na rozdíl od tradičních vysokotlakých čističů je tento přenosný čistič perfektní pro použití doma nebo na cestách, a to díky vestavěné 15litrové nádrži na vodu a akumulátoru třídy 18 V
- Vychutnejte si nastavitelné tlakové režimy a čtyři druhy proudu vody – soustředěný proud na odolné nečistoty, 15° vějířový proud pro přesnou práci na menších plochách, 50° vějířový proud pro oplachování větších ploch a sprchový proud pro jemné čištění
- Připojitelný kartáč SmartBrush je ideální pro jemné čištění rozsáhlejších ploch, jako např. automobilů nebo zahradního nábytku
- Odkládací prostor pro příslušenství a držák pistole činí čištění ještě pohodlnějším
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí na zahradu pro kutily
Práce s nářadím
Všestranné, snadné čištění cenných předmětů využívající 4 typy proudu a kartáč SmartBrush.
Rychlé sestavení a snadné ovládání – akumulátorový čistič Bosch Fontus 18V umožňuje rychlé a snadné čištění. Na rozdíl od tradičních vysokotlakých čističů je tento přenosný čistič perfektní pro použití doma nebo na cestách, a to díky vestavěné 15litrové nádrži na vodu a akumulátoru třídy 18 V. Vychutnejte si nastavitelné tlakové režimy a čtyři druhy proudu vody – soustředěný proud na odolné nečistoty, 15° vějířový proud pro přesnou práci na menších plochách, 50° vějířový proud pro oplachování větších ploch a sprchový proud pro jemné čištění. Připojitelný kartáč SmartBrush je ideální pro jemné čištění rozsáhlejších ploch, jako např. automobilů nebo zahradního nábytku. Odkládací prostor pro příslušenství a držák pistole činí čištění ještě pohodlnějším. Toto nářadí patří do aliance POWER FOR ALL ALLIANCE. Jeden akumulátor lze používat s množstvím nářadí různých značek.
Objednací číslo Bosch
06008B6101
0 600 8B6 101
0.600.8B6.101
EAN
4059952547909
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové vysokotlaké čističe |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952547909 |
| Balení: | karton |
| Buben vysokotlaké hadice: | ne |
| Max. tlak: | 20 bar |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Nastavenia tlaku: | nízke, stredné a turbo |
| Veľkosť nádržky: | 15 L |
| Druh rukoväte: | Teleskopické |
| Dĺžka hadice: | 4 m |
| Typ hadice: | PVC |
| Hmotnosť (bez príslušenstva): | 7,5 kg |
| Výška: | 645 mm |
| Šírka: | 395 mm |
| Hĺbka: | 320 mm |
10 způsobů jak používat Fontus
Fontus 18V
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
