Bosch Vysokotlaký čistič UniversalAquatak 130
Kód: 06008A7B00
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Tryska 3 v 1, Nástavec, Vodní filtr, Vysokotlaká tryska na čisticí prostředek 450 ml, Vysokotlaká hadice 6 m, Vysokotlaká pistole Bosch, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Nová tryska 3 v 1 s kuželovým proudem zvyšuje čisticí výkon o 10 %
- Vysokotlaké příslušenství na čisticí prostředek umožňuje rychlejší aplikaci čisticího prostředku
- Snadnější přenášení a skladování díky teleskopické rukojeti a větším kolečkům
- Čerpadlo s čisticím výkonem 130 barů poskytuje efektivní čisticí sílu
- Připraveno k použití ihned po rozbalení, zákazník nemusí nic montovat
- Rychlé a jednoduché nasazovací spojky umožňují rychlejší sestavení
- Kompaktní
- Připraveno k použití ihned po rozbalení
- Úložný prostor pro veškeré příslušenství/hadice/kabely
- Jednoduchá rychlospojka
- Bezpečné uložení pistole
- Samonasávání/použití nádrží na vodu
- Vodní filtr
- Celokovové čerpadlo
- Sklopná rukojeť
- Systém auto-stop
- Vysokotlaký pěnový systém
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí na zahradu pro kutily
Práce s nářadím
Univerzální tryska Trio nabízí flexibilitu pro snadné zvládnutí mnoha úkolů
Bosch UniversalAquatak 130 nabízí rychlé, flexibilní a snadné čištění. Zvládá širokou paletu čištění, od zahradního nábytku po okapové žlaby, s tryskou Trio. Nastavení vějířového, rotačního a soustředěného proudu splňuje individuální požadavky pro jednotlivé způsoby čištění. Ušetřete čas při čištění automobilu se 450ml vysokotlakou tryskou na čisticí prostředek. Větší mobilita a snadnější skladování díky teleskopické rukojeti a velkým kolečkům. S tišším motorem čerpadla zvyšuje vysokotlaký čistič komfort čištění. Nasazovací spojky a uložení pistole zjednodušují čištění.
Objednací číslo Bosch
06008A7B00
0 600 8A7 B00
0.600.8A7.B00
EAN
3165140883702
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysokotlaké čističe Aquatak |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140883702 |
| Balení: | karton |
| Buben vysokotlaké hadice: | ne |
| Max. tlak: | 130 bar |
| Napětí: | 230 V |
| Typ motora: | Série |
| Príkon motora: | 1.700 W |
| Typ čerpadla: | Tlaková nádoba 3 |
| Materiál čerpadla: | Celokovové |
| Max. prietok: | 380 l/h |
| Max. teplota privádzanej vody: | 40 °C |
| Schopnosť samonasávania: | 0,5 m |
| Dĺžka sieťovej šnúry: | 5 m |
| Typ hadice: | PVC (polyvinylchlorid) |
| Dĺžka hadice: | 6 m |
| Druh rukoväte: | Sklopná |
| Výška rukoväte: | 0,87 m |
| Hmotnosť (bez príslušenstva): | 7,8 kg |
Návod: UniversalAquatak sestaven za 30 vteřin
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
