Bosch Vysokotlaký čistič EasyAquatak 100 s delší tryskou
Kód: 06008A7E01
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Vysokotlaká hadice 3 m, Vysokotlaká pistole Bosch, Variabilní vějířovitá tryska, Vodní filtr, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Ovládání jednou rukou znamená, že volnou rukou lze přidržet lehčí předměty nebo s nimi při čištění pohybovat, díky čemuž je práce rychlejší a důkladnější
- S lehkostí zvládne malé až středně velké čištění
- Nastavitelná tryska – od silného proudu až po jemné oplachování
- Násuvné spojky pro jedinečné pohodlí
- Kompaktní, přenosný design s širokou základnou zaručuje mimořádnou stabilitu
- Připraveno k použití ihned po rozbalení, zákazník nemusí nic montovat
- Kompaktní
- Připraveno k použití ihned po rozbalení
- Úložný prostor pro veškeré příslušenství/hadice/kabely
- Snadná rychlospojka
- Bezpečné uložení pistole
- Samonasávání/použití nádrží na vodu
- Vodní filtr
- Celokovové čerpadlo
- Systém auto-stop
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí do zahrady pro kutily
Práce s nářadím
Tento kompaktní vysokotlaký čistič Bosch je ideální pro zvládnutí malých až středních prací kolem domu
Tento kompaktní vysokotlaký čistič nabízí rychlé čištění bez námahy. Bosch EasyAquatak 100 se snadno ovládá a skladuje, a to díky kompaktnímu designu. S čisticím tlakem 100 bar a variabilní vějířovitou tryskou usnadňuje čištění automobilů, teras a zahradního nábytku. Násuvné spojky usnadňují sestavení.
Objednací číslo Bosch
06008A7E01
0 600 8A7 E01
0.600.8A7.E01
EAN
4059952539447
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysokotlaké čističe Aquatak |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952539447 |
| Balení: | karton |
| Buben vysokotlaké hadice: | ne |
| Max. tlak: | 100 bar |
| Napětí: | 230 V |
| Typ motora: | Série |
| Príkon motora: | 1.200 W |
| Typ čerpadla: | Tlaková nádoba 3 |
| Materiál čerpadla: | Celokovové |
| Max. prietok: | 300 l/h |
| Max. teplota privádzanej vody: | 40 °C |
| Schopnosť samonasávania: | 0,5 m |
| Dĺžka sieťovej šnúry: | 5 m |
| Typ hadice: | PVC (polyvinylchlorid) |
| Dĺžka hadice: | 3 m |
| Hmotnosť (bez príslušenstva): | 3 kg |
Návod: EasyAquatak sestaven za 30 vteřin
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
