Bosch Vysokotlaký čistič EasyAquatak 120
Kód: 06008A7901
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Násada, Vysokotlaká hadice 5 m, Vysokotlaká pistole Bosch, Variabilní plochá tryska, Rotační tryska, Vysokotlaká tryska na čisticí prostředek 450 ml, Vodní filtr, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Mimořádný čisticí výkon 120 barů kompaktního tlakového čističe, který se snadno používá
- Kompaktní, přenosná konstrukce s širokou základnou, která poskytuje mimořádnou stabilitu a prostor pro uložení příslušenství
- Snadné nástrčné spojky pro lehkou a rychlou přípravu na práci
- Zahrnuje rotační trysky s variabilním výkonem pro hlubší čištění
- Vysokotlaká tryska pro použití s čisticím prostředkem zkracuje čas čištění díky okamžité aplikaci čisticího prostředku
- Připraveno k používání ihned po rozbalení, zákazník nemusí nic montovat
- Kompaktní
- Připraveno k používání ihned po rozbalení
- Úložný prostor pro veškeré příslušenství/hadice/kabely
- Snadná rychlospojka
- Bezpečné uložení pistole
- Samonasávání/použití nádrží na vodu
- Vodní filtr
- Celokovové čerpadlo
- Systém auto-stop
- Vysokotlaký pěnový systém
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí do zahrady pro kutily
Práce s nářadím
Tento kompaktní vysokotlaký čistič Bosch je perfektní pro zvládnutí malých až středních prací kolem domu
Bosch EasyAquatak 120 nabízí rychlé čištění bez námahy. Tento kompaktní čistič se snadno ovládá a skladuje, díky kompaktnímu designu a prostoru pro uložení příslušenství. Čištění automobilů, teras a zahradního nábytku je hračka s čisticím tlakem 120 bar a výběrem variabilních plochých a rotačních trysek. Jeho 450 ml vysokotlaká tryska na čisticí prostředek snižuje délku čištění rychlou aplikací mýdla. Násuvné spojky a uložení pistole zjednodušují čištění.
Objednací číslo Bosch
06008A7901
0 600 8A7 901
0.600.8A7.901
EAN
3165140935630
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysokotlaké čističe Aquatak |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140935630 |
| Balení: | karton |
| Buben vysokotlaké hadice: | ne |
| Max. tlak: | 120 bar |
| Napětí: | 230 V |
| Typ motora: | Série |
| Príkon motora: | 1.500 W |
| Typ čerpadla: | Tlaková nádoba 3 |
| Materiál čerpadla: | Celokovové |
| Max. prietok: | 350 l/h |
| Max. teplota privádzanej vody: | 40 °C |
| Schopnosť samonasávania: | 0,5 m |
| Dĺžka sieťovej šnúry: | 5 m |
| Typ hadice: | PVC (polyvinylchlorid) |
| Dĺžka hadice: | 5 m |
| Hmotnosť (bez príslušenstva): | 4 kg |
Návod: EasyAquatak sestaven za 30 vteřin
Vysokotlaké čističe Bosch EasyAquatak
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
